استقلال

ترکیب احتمالی استقلال، آخرین امیدها در اکباتان

به گزارش اخبار اسپرت، استقلال با حداقل یک تغییر اجباری در ترکیب خود نسبت به بازی قبل، با پیکان روبرو خواهد شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

برنامه ریزی دوباره در استقلال: تا ثانیه آخر امیدوار باش!

به گزارش اخبار اسپرت : سرمربی استقلال فکر همه را جا کرده بود جز اینکه نمی‌دانست رقیبشان در ورزشگاه آزادی هر چند ده سال یک بار دست به کارهایی میزند که با منطق فوتبالی چندان سازگار نیست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

ترکیب احتمالی استقلال در فینال یک از سه

به گزارش اخبار اسپرت : استقلال برای اینکه خیالش از حفظ صدر جدول رده‌بندی راحت باشد به دنبال یک پیروزی خارج از خانه است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

استقلال بدهی 30 میلیاردی را رسما تسویه کرد

به گزارش اخبار اسپرت : استقلال بدهی 30 میلیاردی را رسما تسویه کرد. باشگاه استقلال از تسویه بدهی خود به باشگاه سانتاکلارا خبر داده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »
استقلال تهران

باشگاه استقلال

باشگاه استقلال تهران، یکی از پرافتخارترین و قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران، در سال 1945 تأسیس شد. این باشگاه به عنوان یکی از دو قطب اصلی فوتبال ایران شناخته می‌شود و هواداران زیادی دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید. 

بیشتر بخوانید »