تمدید قرارداد با مهدی ترابی و میلاد سرلک چگونه پیش می رود ؟

به گزارش اخبار اسپرت ، هافبک های تیم فوتبال پرسپولیس برای ماندن در جمع سرخپوشان و تمدید قراردادشان برای فصل بعد خواستار توجه به پیشنهادهای خارجی خود هستند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تمدید قرارداد با مهدی ترابی و میلاد سرلک چگونه پیش می رود ؟

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در جذب بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی توانست رامین رضاییان و احمد گوهری را جذب کند حالا تصمیم به تمدید قرارداد بازیکنان مهم تیم گرفته است.

درویش پس از گفت‌وگو با سرمربی پرسپولیس، تمدید قرارداد بازیکنان اصلی تیم را در اولویت کاری خود قرار داد تا حامد لک تبدیل به نخستین بازیکنی شود که پای میز قرارداد نشست.

درویش خواستار حضور بازیکنانی نظیر مهدی ترابی و میلاد سرلک در باشگاه شده تا آنها هم قرارداد خود را تمدید کند.

صحبت‌های اولیه با مدیر برنامه‌های این بازیکنان در حالی آغاز شده که هر دو نفر پیشنهاداتی از لیگ قطر و امارات در زمستان دریافت کردند اما تصمیم به ماندن گرفتند تا فصل را با این تیم به اتمام برسانند.

دو بازیکن ملی پوش پرسپولیس مشکلی برای تمدید با این تیم ندارند و شروط مالی اولیه آنها نیز پذیرفته شده است اما آنها خواهان فسخ قرارداد خود در صورت دریافت پیشنهاد خارجی هستند.

پیش شرط سرلک و ترابی در حالی مطرح شده که باشگاه هنوز با درج این بند در قرارداد جدید موافقت نکرده و تنها در صورتیکه مبلغ قابل توجهی بابت ترانسفر آنها نصیبشان شود با آن کنار می آیند.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *