مدیرعامل پرسپولیس در نهایت کیست ؟

به گزارش اخبار اسپرت، به نظرمی رسد درحال حاضر وزارت ورزش و جوانان گزینه مناسبی برای جانشینی صدری نداشته باشد و فعلا او مورد حمایت حمید سجادی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

هفته گذشته خبر پخش شد که حکایت از تماس تلفنی حمید سجادی با مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت. در آن تماس تلفنی وزیر ورزش و جوانان به صدری گفته بود به شایعات توجه نکرده و با قدرت به کارش در پرسپولیس ادامه دهید!

به گزارش «اخبار اسپرت» و به نقل از پارس فوتبال؛ این تماس تلفنی درست زمانی انجام شد که خبری منتشر شد مبنی براینکه مدیرعامل اسبق باشگاه سایپا یکی از گزینه‌های جدی برای حضور در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس است! برهمین اساس از انتشار آن خودداری کردیم چرا که مطمئن نبودیم وزیری که دنبال مدیرعامل جدید برای پرسپولیس است از سرپرست فعلی باشگاه حمایت کند!

رضا درویش که پیش از این سابقه مدیریت در باشگاه سایپا را هم داشت به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس مطرح شد.

قرار بود وزارت ورزش و جوانان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را معرفی کند و در ادامه درویش نیز به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هیات مدیره این باشگاه برای مدیرعاملی معرفی شود اما واکنش منفی هواداران پرسپولیس این وزارتخانه را منصرف کرد.

شنیدیم در همان مقطع و پس از واکنش منفی پرسپولیسی ها نسبت به رضا درویش باعث شد حمید سجادی بار دیگر به یاد مجید صدری افتاده و از او تلفنی حمایت کرده است.

تکمیل آن حمایت هم مصاحبه اخیر حمید سجادی بود. وزیرورزش و جوانان در خصوص اینکه آیا اتفاق جدیدی قرار است در باشگاه پرسپولیس رخ دهد ادامه داد:

در حال بررسی هستیم. با مشورت سرپرست باشگاه کار را پیش می بریم. هیات مدیره قرار بود هفته گذشته تقویت شود و یکی دو نفر اضافه شوند و یکی دو نفر از هیات مدیره کسر شوند تا شکل هیات مدیره تقویت شود. بعد هیات مدیره به عنوان مرکز مشورتی تصمیم بگیرد تا سرپرستی ادامه پیدا کند یا مدیرعامل جدید معرفی شود. ما با صدری و همکاری هیات مدیره کار پرسپولیس را جلو می بریم و مشکلی وجود ندارد. هر روز با صدری در تماس هستم. دو شب پیش هم در دفتر ما جلسه مفصلی برگزار کردیم. با هماهنگی او کارها را پیش می بریم. پرسپولیس مشکلی ندارد. استقلال هم کار خودش را می کند و هر دو باشگاه مورد حمایت ما هستند.

به نظرمی رسد درحال حاضر وزارت ورزش و جوانان گزینه مناسبی برای جانشینی صدری نداشته باشد و فعلا او مورد حمایت حمید سجادی است. البته شاید تا اطلاع ثانوی!

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *