انتقاد گل محمدی از دو بازیکن

به گزارش اخبار اسپرت، کاپیتان پرسپولیس بعد از گلی که این تیم دریافت کرد، به انتقاد از ۲ بازیکن تیمش پرداخت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

انتقاد گل محمدی از دو بازیکن

پرسپولیس در روزی که استقلال با تساوی مقابل آلومینیوم ۲ امتیاز حساس را از دست داد، موفق شد تراکتور را در ورزشگاه آزادی با حساب ۲ بر یک شکست دهد و به یک امتیازی صدر جدول برسد.

شاگردان یحیی گل محمدی در این بازی نمایش بسیار خوبی داشتند و اگر دقت می‌کردند، می‌توانستند به گل‌های بیشتری هم برسند. سرخ پوشان بازی را بسیار تهاجمی شروع کردند و خیلی زود هم به گل رسیدند، اما چند دقیقه بعد در یک ضدحمله گل تساوی را دریافت کردند. روی صحنه گل مدافعان پرسپولیس به خصوص علی نعمتی و علی شجاعی نتوانستند به خوبی پوشش دهند و در یارگیری هم ناموفق بودند. اتفاقی که باعث عصبانیت سید جلال حسینی و کادرفنی پرسپولیس هم شد.

در همین بین سید جلال حسینی به عنوان کاپیتان و بزرگتر تیم هم تذکر جدی به علی نعمتی و علی شجاعی داد تا این بازیکنان آنقدر راحت اجازه گلزنی به حریف ندهند. سید جلال خطاب به این دو پرسپولیسی گفت: حواستان کجاست؟! کاپیتان پرافتخار پرسپولیس از شجاعی و نعمتی خواست تا با تمرکز بیشتری به کارشان ادامه دهند و حتی برای یک لحظه هم از بازی غافل نشوند.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *