دیدگاه احمد منشی زاده درباره استقلال

به گزارش اخبار اسپرت، بازیکن اسبق استقلال گفت: رئیس فدراسیون باید جواب اتفاقات رخ داده در استادیوم آزادی برای گلزن جام جهانی را بدهد تا مشخص شود این بی احترامی‌ها از سوی چه افرادی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

دیدگاه احمد منشی زاده درباره استقلال

ماجرای راه ندادن حسن روشن به استادیوم آزادی همچنان از سوی جمعی از پیشکسوتان استقلال با جدیت دنبال می‌شود تا این موضوع به سرانجام برسد.

احمد منشی زاده، بازیکن دهه چهل باشگاه استقلال و اولین گلزن تاریخ این باشگاه به پرسپولیس در دربی‌ها در گفت‌وگو با اخبار اسپرت، درباره اتفاقات اخیر حاشیه ای ورود روشن به استادیوم آزادی و شرایط این روزهای استقلال اظهاراتی را مطرح کرد:

اوضاع استقلال در فصل جدید را چطور ارزیابی کرده اید؟

به نظرم استقلال فصل را با تنش کمی آغاز کرده و فرهادمجیدی توانسته با تجربه و درایت بهتری نسبت به سالهای گذشته تیمش را در لیگ برتر هدایت کند. فکر می‌کنم حضور یک مربی خارجی کنار او در این زمینه بی اثر نبوده است.

چطور؟

از سن و سال این مربی پیداست که از فرهاد مجیدی بزرگتر است و قطعاً یک مربی با تجربه آن هم کسی که در تیم ملی ایتالیا کار کرده می‌تواند به هر مربی جوانی راه‌های موفقیت را نشان بدهد. البته فرهاد مجیدی هم باهوش بود که چنین مربی را کنار دستش قرار داده. شاید کمتر کسی به این موضوع توجه کند ولی من حتم دارم بخش عمده‌ای از آرامش و متانت این فصل تیم استقلال در مسابقات به دلیل حضور همین مربی ایتالیایی کنار دست فرهاد مجیدی است. قطعا او هر زمان ببیند استقلال یا کادر فنی اش دستخوش تصمیمات احساسی می‌شوند به خوبی ترمز آنها را می‌کشد. با حضور او در استقلال این فصل، می‌بینیم که تیم با حوصله، صبور و متفکرانه بازی می‌کند. همین‌ها باعث شده استقلال نسبت به سال‌های گذشته بهترین نتایج را کسب کند.

چطور می‌توان این وضعیت را ادامه داد؟

قطعاً با حفظ همین آرامش و دوری از تنش می‌توان استقلال را به همین شیوه به بهترین نقطه مسابقات که قهرمانی است رساند. فرهاد مجیدی باید تا می‌تواند اتفاقات رخ داده در فصل‌های گذشته را مرور کند چون استقلال در نیم فصل دوم معمولا دچار مشکلاتی می‌شد که این تیم را از قهرمانی دور می‌کرد و از حالا باید به فکر دور برگشت باشد.

خبر دارید که حسن روشن قبل از بازی با فولاد برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه شده و او را نشناخته بودند؟

واقعا باعث تاسف است. این موضوع را شنیدم و خیلی ناراحت شدم. از هر کسی هم سوال می‌کنیم کسی جواب نمی‌دهد. حسن روشن بازیکن کمی نیست. او بازیکن بزرگی است و برای این فوتبال زحمت کشیده. قطعاً کسی قصد و غرضی نداشته ولی این باعث تاسف است که پیشکسوتان فوتبال حق شان را از فدراسیون و این ورزش نمی‌گیرند.

شما چه توقعی از فدراسیون فوتبال دارید؟

از فدراسیون فوتبال و پیشکسوتان استقلال توقع دارم کمیته منسجمی داشته باشند تا این چنین قدیمی‌های باشگاه و فوتبال ملی ایران به دست فراموشی سپرده نشوند. یک نفر در فدراسیون باید جواب ما را بدهد. باید بگوید چطور ممکن است مردی به این بزرگی را در مقابل استادیوم آزادی نشناسند.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *