مشکل پرسپولیس و تراکتور در آستانه شروع لیگ

به گزارش اخبار اسپرت، دو باشگاه پرسپولیس و تراکتور در آستانه شروع لیگ برتر تلاش می‌کنند تا یک مهاجم خارجی جذب کنند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مشکل پرسپولیس و تراکتور در آستانه شروع لیگ

لیگ برتر فوتبال ایران 02-1401 از روز جمعه شروع خواهد شد. همه تیم‌ها بسته به بضاعت مالی خود، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را انجام داده و بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات پیش فصل، آماده شروع مسابقات هستند؛ جز چند بازیکنی که هنوز تیم ندارند و باشگاه‌هایی که آخرین خریدهای خود را به روزهای پایانی موکول کرده‌اند، فعالیت خاصی در مارکت تابستانی هم شاهد نیستیم.

تراکتور و پرسپولیس جزو باشگاه‌هایی هستند که فعالیت قابل توجهی در نقل و انتقالات تابستانی داشتند و توانستند تا حد زیادی، هواداران خود را راضی کنند. این دو باشگاه اما جزو آن باشگاه‌هایی هستند که هنوز به طور کامل فعالیت خود را در زمینه نقل و انتقالات به پایان نرسانده‌اند. جذب یک مهاجم خارجی، هدف نهایی سرخ پوشان تهران و تبریز است.

از همان روزهای نخست نقل و انتقالات، پرسپولیس تلاش خود را برای جذب یک مهاجم خارجی سرشناس شروع کرد ولی مبالغ بالای درخواستی، تا این لحظه این تلاش را به نتیجه نرسانده است. آخرین گزینه پرسپولیس که به دلیل مسائل مالی منفی شد، لوکادیا، مهاجم تیم بوخوم بود. البته سرخ پوشان همچنان در حال مذاکره با گزینه‌های دیگر هستند و در این بین از مانگا به عنوان جدی‌ترین گزینه فعلی آنها یاد می شود.

باشگاه تراکتور هم که امسال بر خلاف سال گذشته با پنجره باز به استقبال نقل و انتقالات رفت، خریدهای خوبی انجام داده و بعد از سه بازیکن خارجی (یکی سهمیه آسیایی) که به خدمت گرفته، در پی جذب یک مهاجم خارجی برای پایان دادن به کار خود در مارکت تابستانی است. از آنجایی که مذاکرات باشگاه تراکتور در دفتر استانبول مالک انجام می شود، برخلاف پرسپولیس، جزئیات زیادی از گزینه‌های منتفی شده و فعلی در دسترس نیست.

حتما ببینید

کاوه رضایی در ترکیب تراکتور فیکس شد

به گزارش اخبار اسپرت، با اعلام قربان بردیف، زوج خط حمله تراکتور با کاوه رضایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *