تاریخ و زمان بازگشت تیم‌ملی والیبال به ایران مشخص شد

به گزارش اخبار اسپرت، تیم‌ملی والیبال ایران فردا بعد از نزدیک به دو ماه به ایران بر می‌گردد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تاریخ و زمان بازگشت تیم‌ملی والیبال به ایران مشخص شد

کاروان تیم ملی والیبال ایران که هشتم خرداد تهران را برای اردوی برون مرزی صربستان و حضور در لیگ ملت‌ها 2022 ترک کرده بود، ساعت 22 یکشنبه دوم مرداد بعد از سفری طولانی و 57 روزه از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد کشور می‌شود.

مردان والیبال ایران در این مدت علاوه بر اردوی برون مرزی صربستان در هفته‌های اول تا سوم مرحله گروهی در کشورهای برزیل، بلغارستان و لهستان به مصاف حریفان خود رفتند و با هفت برد و 20 امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار گرفتند و سهمیه حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند.

شاگردان بهروز عطایی همچنین در مرحله یک چهار نهایی لیگ ملت‌ها در شهر بولونیا ایتالیا به مصاف لهستان رفتند و به‌رغم نمایشی تحسین برانگیز مغلوب تیم نخست رده‌بندی جهان شدند تا از راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملت‌ها باز بمانند.

مردان والیبال ایران ساعت 8 و 50 دقیقه فردا (یکشنبه دوم مرداد) به وقت تهران از فرودگاه بولونیا راهی فرانکفورت خواهند شد و پس از 6 ساعت و 30 دقیقه توقف در این فرودگاه، ساعت 14:25 به وقت محلی فرانکفورت را به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) ترک خواهند کرد و ساعت 22 روز یکشنبه دوم مرداد وارد تهران می‌شوند.

شاگردان بهروز عطایی در این مدت در سیزده مسابقه حضور داشتند و با هفت پیروزی رتبه هفتم لیگ ملت‌ها را به دست آوردند تا صعودی 5 پله‌ای نسبت به دوره گذشته این رقابت‌ها داشته باشند.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *