ستاره ایران یک شبه راه چند ساله را رفت

به گزارش اخبار اسپرت، امین اسماعیل نژاد محبوبیت ویژه‌ای در بین والیبال دوستان ایرانی پیدا کرده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ستاره ایران یک شبه راه چند ساله را رفت

امین اسماعیل نژاد پدیده بی‌چون و چرای باشگاه شهداب در لیگ برتر والیبال ایران به شمار می‌آمد. او با نمایش های خیره کننده خود قهرمانی تیم یزدی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر را رقم زد و همین موضوع باعث شد که نگاه بهروز عطایی را به خود جلب کند.

پیش از شروع لیگ ملت‌ها تصور می شد که صابر کاظمی پشت خط زن اول و اصلی ایران در لیگ ملت‌ها باشد اما او در هفته اول به دلیل مسائل فنی و البته مصدومیت کنار گذاشته شد و امین اسماعیل نژاد جای او را گرفت.

این یک فرصت بزرگ برای امین اسماعیل نژاد بود که اتفاقا توانست به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کند. به جرات می‌توان گفت که این ستاره والیبال ایران بهترین بازیکن ما در راه صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها بود و در اکثر بازی ها امتیازآورترین بازیکن تیم بهروز عطایی لقب گرفت.

اسماعیل نژاد با نمایش های شگفت انگیز خود توانست خیلی زود در بین والیبال دوستان ایرانی محبوب شود.

بعد از مسابقه دیروز برابر صربستان نیز این مسئله به وضوح مشاهده شد؛ جایی که هواداران ایرانی حاضر در سالن نام امین اسماعیل‌نژاد را صدا زده و او هم برای صحبت و گرفتن عکس به سمت آنها رفت.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *