بارتوش کورک: بردن ایران نتیجه دو ساعت تلاش بود

به گزارش اخبار اسپرت، بارتوش کورک حسابی از پیروزی لهستان برابر ایران خوشحال است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بارتوش کورک: بردن ایران نتیجه دو ساعت تلاش بود

تیم ملی والیبال لهستان پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها به مصاف ایران رفت و بعد از یک نبرد هیجانی موفق شد با نتیجه ٣-٢ این تیم را شکست دهد. تکرار نتیجه گدانسک در مرحله گروهی با این تفاوت که این بار لهستان موفق شد بر ایران غلبه کند.

رقابت دو تیم بسیار نزدیک دنبال شد و در هر مقطع یکی از تیم ها برتری داشتند. البته هر دو تیم چه در حمله و‌ چه سرویس مرتکب اشتباهات زیادی شدند اما در نهایت این لهستان بود که برنده این نبرد جذاب شد.

بارتوش کورک، کاپیتان لهستان، بعد از مسابقه گفت: بهترین بخش بازی برای ما در ست پنجم بود. گاهی پیش می آید که دو ساعت و نیم باید کار کنی تا به چیزی که می‌خواهی برسی و والیبال خوبی بازی کنی. ما به دلایلی در ست پنجم گدانسک شکست خوردیم و این برای‌ ما دردناک بود. می‌دانستیم آن ها خوب بازی می کنند و انتظارش را هم داشتیم.

وقتی حریف را رها کردیم کار برای ما سخت شد اما در ادامه که خود را جمع و جور کردیم توانستیم به برتری برسیم. خوشحالیم که در ست پنجم بازی خوبی انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم.”

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *