برگشت بد موقع زایتسف

به گزارش اخبار اسپرت، سوپراستار والیبال ایتالیا در هفته سوم لیگ ملت‌ها تیم ملی کشورش را همراهی خواهد ‌‌کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

برگشت بد موقع زایتسف

ایوان زایتسف یکی از جذاب‌ترین ستاره‌های دنیای والیبال محسوب می‌شود که به‌خاطر استایل و چهره جالبش بسیار محبوب است. این ستاره ایتالیایی از نظر کیفی نیز یکی از بهترین‌های دنیای توپ و تور محسوب می‌شود و اکثرا چه در رده ملی و چه باشگاهی در فرم خوبی قرار داشته است.

زایتسف فصل گذشته رقابت‌های سری‌آ را در باشگاه لوبه سپری کرد و اتفاقا موفق شد با این تیم به مقام قهرمانی مسابقات لیگ ایتالیا دست پیدا کند؛ موفقیتی که ستاره ایتالیایی نیز نقش قابل توجهی در آن داشت.

زایتسف در سال‌های گذشته بارها مقابل ایران قرار گرفته و‌ همواره عملکرد فوق العاده‌ای از خود ارائه داده است. در حقیقت تعداد زیادی ستاره در دنیای والیبال وجود ندارد که لقب سوپراستار را با خود یدک می‌کشند اما ایوان زایتسف یکی از همین‌ها محسوب می‌شود.
زایتسف در دو هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها در ترکیب تیم ملی ایتالیا حضور نداشت و استراحت کرد که البته یکی از دلایل این غیبت مصدومیت جزئی این فوق ستاره بود. با این وجود در روزهای اخیر زمزمه‌هایی در رابطه با بازگشت او به لیست ایتالیا وجود داشت که حالا این اتفاق تایید شده است.

در همین راستا فدراسیون والیبال ایتالیا یک استوری در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است؛ تصویری از تمرین امروز تیم دی‌جورجی که در آن ایوان زایتسف نیز مشاهده می‌شود. به نظر می‌رسد این بازیکن به آمادگی کامل رسیده و در هفته حساس پایانی ایتالیا را همراهی خواهد کرد.
برای ایران این بدترین زمان ممکن برای بازگشت زایتسف به ترکیب تیم ملی ایتالیا بود. تیم ملی ایران هنوز برای رسیدن به فینال VNL شانس دارد. تیم بهروز عطایی در یکی از مسابقات خود در هفته آخر به مصاف ایتالیا خواهد رفت که قطعا بازگشت ایوان زایتسف قدرت آن‌ها را دو چندان خواهد کرد.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *