ریکاردو ساپینتو؛ انگار نه انگار!

به گزارش اخبار اسپرت، ریکاردو در دو هفته گذشته لیگ برتر نشان داده همان مردی است که از او انتظار داشتیم. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ریکاردو ساپینتو؛ انگار نه انگار!

وقتی نام ساپینتو به‌عنوان سرمربی استقلال مطرح شد فیلم واکنش‌های او کنار نیمکت تیم‌های مختلفش در فضای مجازی به سرعت منتشر شد. مردی پرشور و احساسی و البته با چاشنی عصبانیت!

با بررسی همان تصاویر حدس این مسئله که او به سرعت بین هواداران استقلال محبوب می‌شود، کار سختی نبود. اگرچه ریکاردو هنوز آزادیِ مملو از تماشاگر را از نزدیک لمس نکرده اما واکنش‌های او کنار نیمکت گویای همه چیز است. ریکاردو در هفته نخست، مغلوب هم‌‍وطنش در تیم سپاهان شد و در انزلی اجازه لغزش بیشتر نداشت.

او فریم‌های مختلفی از خودش را در ورزشگاه سن سیروس به‌نمایش گذاشت؛ پیش از شروع بازی اعتراض شدیدی به زمین چمن استادیوم داشت و حضور چند هوادار ملوان روی سکوها را بی احترامی به قانون خطاب کرد و پس از گل نخست ملوان با نیروهای کادر هلال احمر درگیر شد و با لگد زدن به برانکارد، نسبت به خوشحالی آن‌ها واکنش نشان داد.

اما روزگار ساپینتو بعد از گل‌های شاگردانش و پیروزی در یک دیدار سخت کاملا متفاوت بود. پریدن به آسمان و فریاد خوشحالی فریم اول رفتارهای او بود و سپس شاگردانش را با احساسات فراوان به رختکن هدایت کرد و از کادر هلال احمر هم عذرخواهی کرد.

و حالا این مرد بی توجه به تمام جنجال‌های آن شب و با خیالی آسوده تمرینات تیمش را برای بازی با مس کرمان دنبال می‌کند. از چهره او مشخص است که منتظر اولین دیدارش با هواداران است تا بتواند همان رابطه خوب با شاگردانش را این‌بار با هواداران برقرار کند.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *