هافبک ازبکستانی گزینه نهایی استقلال

به گزارش اخبار اسپرت ، هافبک ۲۴ ساله ازبکستانی گزینه نهایی استقلال برای جذب در پست هافبک وسط است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

هافبک ازبکستانی گزینه نهایی استقلال

مسئولان استقلال از هفته ها قبل برای جذب بازیکن خارجی در نقل و انتقالات نیم فصل اقدام کردند. نتیجه بررسی های مسئولان استقلال به عزیزبک آمانوف هافبک ۲۴ ساله ازبکستانی رسیده که با باشگاه لوکوموتیو تاشکند قرارداد دارد.

در این خصوص فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم آمانوف را تایید کرده و مسئولان باشگاه رایزنی با او را آغاز کرده اند. این بازیکن جوان اما پیشنهادهای مشابهی از روسیه و امارات دریافت کرده و همین موضوع کار استقلال را برای جذب وی سخت می کند.

در چنین شرایطی و در نقل و انتقالات زمستانی جذب بازیکن تراز اول سخت به نظر می رسد اما مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا رضایتنامه این بازیکن را دریافت کنند و او را به ایران بیاورند.

آمانوف ۲۴ ساله که یکی از بازیسازهای جوان و توانمند فوتبال ازبکستان محسوب می شود و توانایی بازی در پست هافبک چپ را نیز دارا است، ۳ بار پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کرده است. 

او سابقه بازی در تیم امید ازبکستان را نیز دارا است و در صورت توافق برای جذب او مسئولان باشگاه می توانند اقدام مثبتی در نقل و انتقالات زمستانی انجام بدهند.

مسئولان استقلال امیدوارند در رقابت با دو باشگاه از روسیه و امارات گوی سبقت را بربایند و با گرفتن رضایتنامه این بازیکن او را به ایران بیاورند و قراردادش را امضا کنند.

با حضور آمانوف در استقلال این تیم در خط هافبک و به خصوص در پست هافبک هجومی نیز تقویت خواهد شد و حضور این بازیکن در راه قهرمانی نیز به آبی ها کمک خواهد کرد.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *