نامه 4 بندی سپاهان برای مخالفت با میزبانی قزوین

به گزارش اخبار اسپرت، باشگاه سپاهان نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال کرده و خواستار برگزاری بازی فینال جام حذفی در جایی غیر از ورزشگاه سردار آزادگان قزوین شده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نامه 4 بندی سپاهان برای مخالفت با میزبانی قزوین

سپاهانی‌ها در حال برپایی جشن پیروزی و صعود به فینال جام حذفی و همینطور جمع کردن حواشی پس از سوت پایان مسابقه در ورزشگاه نقش جهان مقابل گل‌گهر بودند که خبری روی خروجی سایت سازمان لیگ قرار گرفت و ورزشگاه سردار آزادگان جنگل به عنوان میزبان دیدار فینال برگزیده شد.

این انتخاب خیلی زود با مخالفت محرم نویدکیا مواجه شد و سرمربی نارنجی‌پوشان کرمانی از وضعیت چمن ورزشگاه قزوین انتقاد کرد و درخواست کرد این مسابقه جایی برگزار شود که چمن مناسبی برای انجام فوتبال روی زمین داشته باشد.

از صبح امروز هم سپاهانی‌ها به شکل‌های مختلف اعتراض خود را به انتخاب سازمان لیگ نشان داده‌اند و حالا باشگاه اصفهانی از نامه‌ای رسمی رونمایی کرده که خطاب به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال نوشته شده و در آن 4 دلیل ذکر شده که میزبانی ورزشگاه سردار آزادگان قزوین را به چالش کشیده است.نامه باشگاه سپاهان به سازمان لیگ
در پی اعلام سازمان لیگ مبنی بر انتخاب ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری مسابقه فینال جام حذفی، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ، نسبت به این تصمیم مخالفت باشگاه را ابراز کرد. متن نامه به این شرح است:
جناب آقای بهـاروند
ریاست محترم سازمان لیگ برتر فوتبال کشور
با سلام
احتراماً، باتوجه به اینکه محل برگزاری فینال مسابقات جام حذفی کشور که قرار است فی مابین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و مس رفسنجان در روز پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ برگزار و ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری این مسابقه اعلام شده است، به‌ استحضار می‌رساند این باشگاه بنا به دلایل ذیل مخالف برگزاری این مسابقه در این ورزشگاه می‌باشد و از جنابعالی درخواست دارد که این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار گردد.
۱. شهر قزوین دارای فرودگاه نمی‌باشد و تیم فوتبال این باشگاه مجبور است نسبت به اعزام به تهران و سپس توسط اتوبوس دو ساعت به شهـر قزوین عزیمت نمایند.
۲. ورزشگاه مذکور دارای چمن نامطلوب بوده و باتوجه به فرسایشی بودن لیگ جاری امکان آسیب‌دیدگی فراوان بازیکنان شود و این در حالی می‌باشد که تیم مذکور می‌بایستی ۴۵ روز بعد از این مسابقه در پلی‌آف لیگ نخبگان مسابقه خود را برگزار نماید.
۳.باتوجه به اینکه هواداران محترم تیم فولاد مبارکه سپاهان خواستار دیدن مسابقه مذکور را در محل ورزشگاه دارند، لذا ایاب و ذهاب نامبردگان به شهر قزوین بسیار سخت می‌باشد.
۴. باتوجه به اعلام دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال در یکی از برنامه‌های تلویزیونی جهت استفاده VAR جهت این مسابقه، به استحضار می‌رساند ورزشگاه مذکور فاقد این فناوری می‌باشد.
در پایان استدعا دارد دستور و هماهنگی فرمایید مسابقه مذکور در محل ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردد. از بذل عنایتی که می‌فرمایید صمیمانه سپاسگزاریم.
مهدی آذربایجانی- مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *