انتقال اوبامیانگ به چلسی از روی درماندگی بود

به گزارش اخبار اسپرت، جان کراس، فوتبال‌نویس مشهور نشریه میرر، معتقد است که چلسی در ابتدا هیچ علاقه‌ای به خرید پی‌یر امریک اوبامیانگ نداشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

انتقال اوبامیانگ به چلسی از روی درماندگی بود

فصل نقل و انتقالات تابستانی هم به پایان رسید و باشگاه چلسی بیش از هر باشگاهی در انگلیس برای خرید بازیکن هزینه کرد. آبی های لندن 317 میلیون یورو برای تقویت خود هزینه کردند و انتظار می رود یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا نیز باشند. در دو روز گذشته انتقال وسلی فوفانا، پی‌یر امریک اوبامیانگ و دنیس زکریا به چلسی رسمی شد. چلسی برای خرید فوفانا 81 میلیون یورو به لسترسیتی پرداخت کرد.

در نشریه میرر نسبت به موفقیت چلسی در فصل جاری تردید دارند. جان کراس در ستون خود در نشریه میرر نوشت:« تاد بولی، مالک جدید چلسی، 317 میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرد و هدف او این است که چلسی بهتر و بالاتر از هر باشگاهی در لیگ برتر باشد. اما با وجود این هزینه زیاد، هیچکس نمی تواند نسبت به موفقیت چلسی مطمئن باشد. حتی نمی توان با اطمینان گفت که توماس توخل با این تیم سهمیه لیگ قهرمانان خواهد گرفت. چلسی پول زیادی هزینه کرده ولی تیمی قابل اتکا ندارد.»

کراس در مورد انتقال اوبامیانگ هم نوشت:« چلسی روی خرید مهاجمانی دیگر تمرکز کرده بود. اوبامیانگ گزینه اول چلسی برای تقویت خط حمله نبود و از روی درماندگی و به دلیل ناکامی در خرید گزینه های دیگر، با او قرارداد بستند. شاید سابقه همکاری توخل با اوبامیانگ در دورتموند، در این انتقال تاثیرگذار بود.»

لازم به ذکر است که چلسی شروع خوبی در لیگ برتر نداشته و پس از پنج بازی با هفت امتیاز در رده دهم قرار دارد.

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *