لوئیس ساها از رونالدو حمایت کرد

به گزارش اخبار اسپرت، هم‌تیمی سابق منچستریونایتد به بازیکنان جوان این تیم هشدار داده که دهانشان را ببندند و به حرف رونالدو گوش کنند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

لوئیس ساها از رونالدو حمایت کرد

در چند ماه آخر منچستریونایتد نتایج مطلوبی کسب نکرده و بسیار از کارشناسان و بازیکنان سابق فوتبال از عملکرد کریستیانو رونالدو انتقاد کرده‌اند و و را عامل بی‌نظمی در رختکن یونایتد دانسته‌اند.

با وجود برد اخیر منچستریونایتد مقابل برنتفورد با نتیجه ۳-۱، رونالدو از اینکه در جریان بازی در دقیقه ۷۱ تعویض شد کاملا عصبانی بود و این موضوع باعث انتقادهای زیادی از او بعد از این مسابقه شد.

با این وجود، لوئیس ساها هم‌تیمی سابق رونالدو در منچستریونایتد به حمایت از او پرداخت و گفت بازیکنان یونایتد باید به حرف کریس گوش دهند و از او بیاموزند. ساها در این مورد گفت: «اگر بازیکنی حق داشته باشد که در رختکن حرف بزند او کریستیانو رونالدو است. بسیاری از این بازیکنان جوان هنوز نتوانسته‌اند تاثیر خود را در تیم نشان دهند. آنها هیچ‌چیز را در مورد خودشان ثابت نکرده‌اند. شاید چند بازی ملی داشته باشند اما چه برد و افتخاری داشته‌اند؟ به عنوان یک بازیکن اگر نمی‌توانی انتقاد را بپذیری این اصلا نرمال نیست چون رونالدو این حرفها را برای کمک به پیشرفت بازیکنان دیگر می‌زند. او می‌خواهد تا زمانی که در منچستر است جام ببرد و می‌داند که چطور باید این کار انجام شود، بنابراین بازیکنان جوان باید به حرف او گوش دهند. من نمی‌گویم که بازیکنان باید او را در خدا در نظر بگیرند اما این را باید یادشان باشد که او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان است. آن‌ها باید به حرف او گوش کنند، باید در تمرینات مثل او با تمام وجود کار کنند، بر پیشرفت هفته به هفته تمرکز کنند، متواضع باشند، سخت کار کنند و دهان‌شان را ببندند و خفه شوند!»

ساها بین سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸ با رونالدو در منچستریونایتد همبازی بود.

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *