توخته: امیدوارم ایتالیا از گدانسک هم بهتر باشد

به گزارش اخبار اسپرت، امیرحسین توخته، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران، می گوید ملی پوشان برای کسب تجربه لیگ ملت ها آمده بودند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.توخته: امیدوارم ایتالیا از گدانسک هم بهتر باشد

امیرحسین توخته یکی از درخشان‌ترین بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در مسابقه امروز برابر صربستان بود. این بازیکن چه در دفاع و چه در حمله فوق العاده عمل کرد و یکی از ارکان مهم برده امروز شاگردان بهروز عطایی به شمار می آمد.

خدا را شکر بردیم
امیرحسین توخته، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در پایان بازی گفت: “خدا را شکر بازی را بردیم و رفتیم دور نهایی، تبریک می‌گویم به مردم کشورم و امیدوارم با برد و صعود ایران خوشحال باشند. خدا را شکر خوب بازی کردیم، رفته رفته بهتر شدیم و کیفیت عملکردمان بالا رفت.

آمریکای بدون باخت را بردیم
وی با بیان این‌که تیم ایران برای تجربه اندوزی به لیگ ملت‌ها آمد، گفت: خوشبختانه به خودباوری رسیدیم و نشان دادیم می توانیم خیلی خیلی بهتر شویم. با این چند برد به خودباوری رسیدیم. ما آمریکای بدون باخت را شکست دادیم، لهستان را در خانه‌اش بردیم، دو بازی خیلی مهم را با برد تمام کردیم و به دور نهایی صعود کردیم. امیدوارم مردم همین طور به حمایت از تیم ادامه دهند. چرا که هیچ تیمی با باخت حذف نمی‌شود و با هیچ بردی هم چیزی مشخص نمی‌شود.

برای کسب تجربه آمده بودیم
مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران خودباوری را رمز موفقیت تیم ملی دانست و گفت: رفته رفته خوب می‌شویم و این تیم همانی است که مردم می‌بینند و نباید توقع مان را از تیم خیلی بالا ببریم. فقط برای کسب تجربه و بازی ملی به این رقابت‌ها آمده بودیم، اما حالا که به مرحله نهایی صعود کردیم به مردم تبریک می‌گویم.

امیدوارم ایتالیا بهتر از گدانسک باشد
وی تاکید کرد: تیم ایران همیشه برای بازی خوب و بدون توجه به برد و باخت وارد زمین می‌شود. همیشه با همین هدف به زمین می‌رویم.

امیدوارم در ایتالیا هم قبل از شروع دور نهایی اردوی خوبی داشته باشیم و دوباره نمایش خوبی داشته باشیم. گدانسک برای ما خیلی خوب بود و امیدوارم ایتالیا بهتر از این باشد.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *