توافق نهایی بایرن با ستاره فرانسوی میلان

به گزارش اخبار اسپرت : توافق نهایی بایرن با ستاره فرانسوی میلان. در آلمان انتقال تئو هرناندز به بایرن مونیخ را قطعی می‌دانند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

توافق نهایی بایرن با ستاره فرانسوی میلان

تیم آلمانی توافق با مدافع چپ میلان را نهایی کرده و تئو برای تیمی بازی خواهد کرد که برادرش لوکاس تا سال گذشته در آن حضور داشت.

به این ترتیب مدافع چپ فعلی میلان که چندین فصل خوب را در این تیم سپری کرده، راه برادرش لوکاس را دنبال خواهد کرد. لوکاس در مارس 2019 تصمیم به ترک اتلتیکو با انتقالی 80 میلیونی گرفت تا برای بزرگترین تیم آلمان بازی کند اما او تابستان سال قبل به پی اس جی رفت.

ورود تئو به بایرن می‌تواند درهای جدایی به روی آلفونسو دیویس را باز کند. بازیکنی که قراردادش در سال 2025 به پایان می‌رسد و می‌خواهد به رئال مادرید برود. اگر تیم باواریایی بازیکن کانادایی را نفروشد، سرمربی جدید بایرن باید بین دو تا از بهترین مدافعان چپ جهان یکی را انتخاب کند.

تئو که در یورو 2024 برای فرانسه بازی خواهد کرد، در این فصل 5 گل به ثمر رسانده و 11 پاس گل داده است. تئو سابقه بازی برای رئال مادرید را نیز دارد و قرارداد او با میلان تا 2026 معتبر است. باید دید بایرن به میلان برای این انتقال چقدر پرداخت خواهد کرد.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *