رسمی: بایرن ستاره پرتغالی را خرید

به گزارش اخبار اسپرت، بایرن مونیخ انتقال ژوائو پالینیا با قراردادی 4 ساله به ارزش 55 میلیون یورو را امروز رسما اعلام کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رسمی: بایرن ستاره پرتغالی را خرید

سرانجام با یک سال تاخیر پالینیا 28 ساله امروز بازیکن بایرن مونیخ شد.

هافبک ارزشمند پرتغالی تابستان گذشته تا یک‌قدمی بایرن رفت و حتی برای تست‌های پزشکی در مونیخ نیز حاضر شده بود ولی در نهایت انتقال او منتفی شد. پالینیا به فولام برگشت و قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد اما از همان زمان گفته می‌شد بایرن تابستان امسال دوباره برای جذب او اقدام خواهد کرد.

شنبه گذشته پالینیا با جت خصوصی به مونیخ سفر کرد و تمامی تست‌های داخلی و ارتوپدی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت. بایرن و فولام بر سر تمامی شرایط قراردادی و مالی توافق کرده‌اند و تنها جزئیات کوچکی در مذاکره با باشگاه انگلیسی باقی مانده بود که امروز نهایی شد.

آخرین پیشنهاد بایرن به فولام ۴۹.۵ میلیون یورو بود و توافق بر سر مبلغ 50 +5 میلیون یورو صورت گرفت و قرارداد او نیز تا 2028 خواهد بود.

پالینیا در اولین اظهارنظر خود بعد از انتقال به بایرن گفت: «این یکی از شادترین روزهای زندگی من است. من اکنون برای یکی از باشگاه‌های برتر اروپا بازی می‌کنم، این یک رویا برای من است و من به این موضوع بسیار افتخار می‌کنم. مشتاقانه منتظر تمرین با هم تیمی‌های جدیدم هستم. می‌خواهم در کنار هواداران در آلیانز آرنا موفقیت‌های زیادی در بایرن جشن بگیرم. دوست دارم عناوین قهرمانی را به دست بیاورم و برای رسیدن به آن همه چیز خواهم داد.»

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن، در مورد این انتقال گفت: «پالینیا در تابستان گذشته بسیار مورد توجه ما بود. او سنگ بنای مهمی برای پروژه‌های آینده ماست. پالینیا یک بار دیگر در مسابقات قهرمانی اروپا نقاط قوت خود را در یک صحنه بزرگ جهانی نشان داده و تجربه زیادی را با خود به ارمغان می‌آورد. او در یورو 2024، در جام جهانی و حدود 300 مسابقه رقابتی در لیگ‌های پرتغال و انگلیس بازی کرده است. ژوائو به ما ثبات بیشتری در خط میانی خواهد داد.»

کریستوف فروند، رئیس بایرن، هم گفت: «ما از تابستان گذشته به جذب پالینیا اصرار داشتیم و حالا بالاخره او را در کنار خود داریم. او برای بایرن بازیکنی بسیار ارزشمند خواهد بود. ژوائو در دوئل‌ها و نبردهای هوا قوی است. او می‌تواند ساختار تیم را قدرتمندتر کند. او همچنین یک رهبر مطلق در میانه زمین است.»

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *