بهروز عطایی: حریف بازی را خیلی جدی گرفته بود!

به گزارش اخبار اسپرت، سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد که تیمش حالا باید خود را برای اصلی‌ترین بخش کار یعنی حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بهروز عطایی: حریف بازی را خیلی جدی گرفته بود!

روز جمعه بالاخره انتظارها پایان خواهد یافت و مسابقات والیبال قهرمانی جهان آغاز می‌شود. تیم ملی والیبال ایران که در گروه F با آرژانتین، مصر و هلند همگروه است دیشب در آخرین مسابقه دوستانه خود پیش از شروع قهرمانی جهان مقابل اسلوونی قرار گرفت و ٣-٠ شکست خورد.

بهروز عطایی پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و اسلوونی گفت: بازی بسیار خوبی بود البته برای یک بازی دوستانه آماده شده بودیم اما حریف بازی را بسیار جدی گرفته بود و شرایط رسمی یک مسابقه را در نظر گرفتند.

قرار بود ما 4 ست بازی کنیم اما قرار نبود خیلی جدی باشد. به هر حال این بازی برگزار شد و خوب هم بود چون در شرایط مسابقه رسمی قرار گرفتیم. غیر از ست اول در سایر ست‌ها بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. ست‌های دوم ، سوم و چهارم با دو امتیاز اختلاف به پایان رسید. به هر حال باید خودمان را برای اصلی‌ترین بخش کار که مسابقات جهانی است، آماده کنیم. در این مسیر اگر بتوانیم یک بازی دوستانه دیگر هم برگزار کنیم خیلی خوب خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد واگذاری ست سوم که ایران از حریف خود پیش بود، گفت: یک سری اشتباهات در شرایط بازی رقم خورد که نتوانستیم برنده شویم. باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم تا نواقص کارمان را برطرف کنیم.

عطایی درمورد مسابقات قهرمانی جهان، گفت: نمی‌توان قهرمان مسابقات را پیش‌بینی کرد. 3-4 تیم فوق‌العاده در این دوره حضور دارند و با قدرت وارد مسابقات شده‌اند. بدون شک تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند.

او در خصوص غیبت موذن و کاظمی در بازی مقابل اسلوونی گفت: هر دو بازیکن به مسابقات قهرمانی جهان خواهند رسید. کاظمی دچار سرماخوردگی خفیف شده است و برای اینکه تحلیل نرود به وی استراحت دادیم. موذن هم دچار گرفتگی از ناحیه گردن شده بود که نیاز به استراحت داشت. قطعاً هر دو بازیکن به مسابقات قهرمانی جهان می‌رسند.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *