ستاره برزیل و درخششی که برای بردن آمریکا کافی نبود

به گزارش اخبار اسپرت، یواندی لئال، ستاره تیم ملی برزیل، امتیازآورترین بازیکن دیدار برابر آمریکا بود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ستاره برزیل و درخششی که برای بردن آمریکا کافی نبود

در اولین مسابقه مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌ها امشب دو تیم برزیل و آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند؛ مصاف دو قدرت بزرگ دنیای والیبال که قابل پیش بینی هم بود که رقم زننده یک رقابت فوق العاده جذاب باشد و همین اتفاق هم رخ داد.

با وجود شروع خوب برزیل در مسابقه امشب و پیروزی در ست اول، آمریکا به بهترین شکل ممکن به بازی برگشت و موفق شد هر سه ست بعدی را به پیروزی برسد تا تیم جان اسپرا اولین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مسابقات لقب بگیرد.

با وجود پیروزی آمریکا در مسابقه امشب، این ستاره برزیل بود که به‌عنوان امتیازآورترین بازیکن زمین لقب گرفت. یواندی لئال، دریافت کننده قدرتی برزیلی‌ها در جدال امشب موفق شد 18 امتیاز برای تیمش کسب کند اما این درخشش او نیز برای پیروزی تیم رنان دالزاتو و صعود به نیمه نهایی کافی نبود.

در سمت مقابل نیز دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال آمریکا یعنی دی فالکو امتیازآورترین بازیکن این تیم بود و فقط یک امتیاز کمتر نسبت به لئال کسب کرد.

حتما ببینید

ستاره والیبال ایران به ته‌خط رسید: چه VNL وحشتناکی!

به گزارش اخبار اسپرت، ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران بدترین تورنمنت عمر خود را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *