محمد خاکپور سمت قائم مقامی را رد کرد

به گزارش اخبار اسپرت، محمد خاکپور پیشکسوت باشگاه پرسپولیس سمت قائم مقامی این باشگاه را رد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد داشت از محمد خاکپور به عنوان معاون اول و قائم مقام خود استفاده کند که مدافع سابق تیم ملی پیشنهاد او را رد کرد و گفت من تخصصی در این کار ندارم.

 

محمد خاکپور سمت قائم مقامی را رد کرد

هر چند این حرف شعاری است اما ای کاش واقعاً همه جا آدم‌ها مثل محمد خاکپور بودند و مثل او فکر می‌کردند. بازیکن سابق تیم‌های ملی، شاهین، پاس و پرسپولیس می‌توانست خیلی راحت یک پست مناسب در پرسپولیس بگیرد و یک شبه به اندازه وزرای مملکت معروف شود اما این کار را نکرد و حتی گفت من تخصص این کار را در خودم نمی‌بینم.

مشکل ما در بسیاری از زمینه‌ها همین است که آدم‌های غیرمتخصص به جاهایی می‌روند که هیچ تخصصی در آن ندارند. در همین مقوله ورزش بارها و بارها شاهد بودیم که در سیستم باشگاهداری کسانی روی صندلی مدیریت باشگاه‌های بزرگ نشستند که تا قبل از حضور در آن باشگاه اسمش را هم به زور شنیده بودند.

خوب به خاطر داریم که یک بار مدیری می گفت قرار بود من برای دو سال مدیرعامل پرسپولیس شوم و کلی هم راجع به تاریخچه این باشگاه تحقیق کردم اما یک شب تماس گرفتند و گفتند برنامه عوض شده و شما باید مدیرعامل استقلال شوید!

 از این دست اتفاقات تا دلتان بخواهد در ورزش ایران وجود داشته و دارد اما یکی مثل خاکپور با حرفی که زد و جواب منفی که به مدیرعامل پرسپولیس داد، به همه غیرمتخصص ها و عشق شهرت ها درس بزرگی داد درسی که امیدواریم روزی آ ویزه گوش همه مدیران غیر متخصص قرار بگیرد.

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *