درخواست تیم عراق برای خروج از قرنطینه

به گزارش اخبار اسپرت، هیئت اعزامی تیم ملی عراق در تهران طی نامه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کردند تا بازیکنان این تیم از قرنطینه خارج شوند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

درخواست تیم عراق برای خروج از قرنطینه

به گزارش “اخبار اسپرت”، در حالی که تنها دو روز به دیدار حساس و تعیین کننده تیم ملی ایران و عراق باقیمانده است، ابتلای بازیکنان هر دو تیم به ویروس کرونا حضور تعدادی از بازیکنان هر دو تیم را در هاله از ابهام قرار داده است.

 

طبق اخرین اخباری که به تایید خبرنگاران عراقی رسیده است:

 

نتایج تست دوم مشخص‌شده است و طبق آن آقایان “لیس مهنا” (مدیر اداری تیم ملی عراق) “مناف یونس” و “یاسر قاسم” نتیجه تستشان منفی است و تنها مربی دروازه‌بانان است که نتیجه تست دوم آن‌ها مثبت است (البته دو نفر دیگر از همراهان تیم که به‌عنوان حسابدار و عضو تدارکات در کنار تیم حضور داشتند نتیجه تستشان مثبت بود.)

 

 

به همین خاطر طبق بیانه‌ای به ناظر AFC از آن‌ها درخواست کردند که بازیکنان این تیم که در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برد به جمع بازیکنان در تمرینات هرچه زودتر اضافه شوند.

 

این در حالی است که دو بازیکن این تیم یعنی “سعد ناطق” و “میثم جبار” نیز در حالت استند بای هستند که در صورت لزوم به جمع بازیکنان تیم ملی بپیوندند.

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *