منچستریونایتد مقصد احتمالی پوچتینو

به گزارش اخبار اسپرت ، مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاری‌سن‌ژرمن به نزدیکان خود گفته که قطعاً در تابستان پاریس را ترک خواهد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

منچستریونایتد مقصد احتمالی پوچتینو

روزنامه انگلیسی «میرر» در گزارشی نوشته منچستریونایتد هر روز بیشتر از دیروز بابت انتخاب مائوریسیو پوچتینو به عنوان سرمربی جدید در تابستان اینده مطمئن است.

شیاطین‌سرخ سرمربی سابق تاتنهام را هدف اصلی خود قرار داده‌اند تا جانشین سرمربی موقت تیم، رالف رانگنیک، شود که در پایان فصل به مدت دو سال نقش مشاور را بر عهده خواهد گرفت. پوچتینو تنها ۱۳ ماه پیش به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شد، اما تیم لیگ یک فرانسه مایل است به سرمربی آرژانتینی اجازه دهد در تابستان به اولدترافورد برود.

از سوی دیگر روزنامه «فوت مرکاتو» روز گذشته گزارشی درباره سرمربی آرژانتینی پی‌اس‌جی منتشر کرد و مدعی شد پوچتینو اخیراً به تعدادی از دوستان خود خبر داده که قطعاً در تابستان پاریس را ترک خواهد کرد. این منبع نیز از منچستریونایتد به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای پوچتینو نام برده است.

پاری‌سن‌ژرمن به تازگی از جام حذفی فرانسه حذف شد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز در دور گروهی پایین‌تر از منچسترسیتی قرار گرفت و حالا باید با رئال مادرید در مرحله حذفی روبه‌رو شود.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *