ساوتهمپتون 0-1 یونایتد؛ شیاطین سرخ روی دور پیروزی

به گزارش اخبار اسپرت، منچستریونایتد امروز در زمین ساوتهمپتون 0-1 پیروز شد تا با کسب دومین پیروزی متوالی در لیگ برتر، کاملا از بحران فاصله بگیرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ساوتهمپتون 0-1 یونایتد؛ شیاطین سرخ روی دور پیروزی

منچستریونایتد پس از شروعی بد در لیگ برتر و دو شکست متوالی، هفته گذشته توانست در اولدترافورد، 2-1 لیورپول را شکست دهد و از بحران دور شود. آن سه امتیاز با ارزش، یونایتد را از رده 19 به رده 14 رساند.

شیاطین سرخ با روحیه ای بالا امروز در ورزشگاه سنت مری حاضر شدند تا برابر ساوتهمپتون قرار بگیرند. میزبان از سه بازی قبلی خود چهار امتیاز کسب کرده بود.

بازی تا دقیقه 19 با برتری محسوس یونایتد دنبال می شد ولی موقعیتی جدی را روی دروازه ها شاهد نبودیم. دقیقه 19 توپ ارسالی از راست دیوگو دالوت را ابتدا برونو فرناندز با ضربه سر به سمت دروازه زد ولی توپ با برخورد به مدافع ساوتهمپتون در چند قدمی دروازه به الانگا رسید. گلر ساوتهمپتون دو بار توپ الانگا را برگشت داد و در نهایت ضربه کریستین اریکسن را نیز واکر پیترس، مدافع حریف، نزدیک به خط دروازه برگشت داد. یونایتد به شکلی عجیب در این صحنه به گل نرسید.

ساوتهمپتون به تدریج بر بازی مسلط شد و دقایق 31 و 33 توسط شی آدامز دو بخت خوب را از دست داد. یک بار داوید دخیا توانست توپ را مهار کند و یک ضربه او نیز با دخالت مدافعان یونایتد به بیرون رفت.

دقیقه 38 یک بار دیگر دخیا در برابر ضربه شی آدامز موفق عمل کرد و اجازه نداد دروازه یونایتد بازی شود. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شد.

10 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که یونایتد به گل رسید. دیوگو دالوت از راست سانتر بسیار خوبی انجام داد و در درون محوطه جریمه برونو فرناندز با یک ضربه عالی توپ را دور از دستان گلر وارد دروازه کرد تا یونایتد 0-1 پیش بیفتد. در واقع یک همکاری عالی از سوی دو بازیکن پرتغالی، شیاطین سرخ را از میزبان پیش انداخت.

دقیقه 66 ساوتهمپتون چیزی تا مساوی کردن بازی فاصله نداشت. ضربه سر آریبو روی سانتر از چپ آرمسترانگ را دخیا برگشت داد و در ادامه ضربه واکر پیترس از روی دروازه بیرون رفت.

دقیقه 68 کریستیانو رونالدو به جای جیدون سانچو وارد زمین شد و دقیقه 80 نیز کاسمیرو جای الانگا را در میدان گرفت تا اولین بازی خود برای یونایتد را انجام دهد.

دقیقه 87 شوت بِلابوچاپ از درون محوطه جریمه با فاصله از روی دروازه یونایتد بیرون رفت. در نهایت تلاش بازیکنان ساوتهمپتون برای زدن گل مساوی نتیجه نداد و یونایتد موفق شد دومین برد متوالی خود را کسب کند.

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *