پیشنهادات بزرگ برای امین اسماعیل نژاد

به گزارش اخبار اسپرت، امین اسماعیل نژاد از دو سه تیم خوب اروپایی پیشنهاد بزرگ دریافت کرده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

پیشنهادات بزرگ برای امین اسماعیل نژاد

امین اسماعیل نژاد پدیده بی‌چون و چرای باشگاه شهداب در لیگ برتر والیبال ایران به شمار می‌آمد. او با نمایش های خیره کننده خود قهرمانی تیم یزدی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر را رقم زد و همین موضوع باعث شد که نگاه بهروز عطایی را به خود جلب کند.

پیش از شروع لیگ ملت‌ها تصور می شد که صابر کاظمی پشت خط زن اول و اصلی ایران در لیگ ملت‌ها باشد اما او در هفته اول به دلیل مسائل فنی و البته مصدومیت کنار گذاشته شد و امین اسماعیل نژاد جای او را گرفت.

این یک فرصت بزرگ برای امین اسماعیل نژاد بود که اتفاقا توانست به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کند. به جرات می‌توان گفت که این ستاره والیبال ایران بهترین بازیکن ما در راه صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها بود و در اکثر بازی ها امتیازآورترین بازیکن تیم بهروز عطایی لقب گرفت.
یک ابهام بزرگ در مورد امین اسماعیل نژاد وجود دارد. هنوز یک سال از خدمت سربازی او باقی مانده و به همین خاطر جدایی او از شهداب قطعی است و گفته می شود امین باید حتما فصل آینده را در تیم مقاومت به میدان برود. با این حال عملکرد خیره کننده اسماعیل نژاد در لیگ ملت ها باعث ایجاد تغییراتی در شرایط او شده است‌.

بر اساس پیگیری های ما اسماعیل نژاد دو سه پیشنهاد بزرگ اروپایی از باشگاه های خوب دریافت کرده است. با این وجود مشخص نیست که با توجه به لزوم حضور او در خدمت مقدس سربازی، آیا اسماعیل نژاد می‌تواند به این پیشنهادات فکر کند یا خیر.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *