کینگزلی کومان: جای لواندوفسکی را پر می کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، کینگزلی کومان، ستاره بایرن مونیخ، معتقد است که نبود روبرت لواندوفسکی ضربه جبران ناپذیری برای این تیم نیست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

کینگزلی کومان: جای لواندوفسکی را پر می کنیم

جدایی لواندوفسکی از بایرن مونیخ هنوز هم یکی از بحث‌های اصلی در فوتبال اروپاست اما به نظر می‌رسد که کومان از این بابت چندان نگران نیست.

عملکرد خیره‌کننده این ستاره لهستانی در چند فصل اخیر یکی از عوامل اصلی قهرمانی و موفقیت‌های بایرن در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا بود اما او پس از پایان فصل گذشته تصمیم گرفت از بایرن جدا شود و پیراهن بارسلونا را به تن کند.

کومان درباره این موضوع به دیلی میل گفت:« قطعا حالا همه ما باید بیشتر گل بزنیم. من نمی‌کنم که هیچ مهاجمی بتواند به اندازه لوا گلزنی کند. او بهترین مهاجم چند سال اخیر است اما اگر همه ما ده گل بیشتر بزنیم، نبود او به خوبی جبران خواهد شد.»

این بازیکن همچنین درباره پیوستن سادیو مانه به بایرن اظهار داشت:« من فکر می‌کنم این واقعا فوق العاده است. من اهل رقابت هستم و واقعا دوست دارم که بهترین تیم ممکن را داشته باشیم. او یکی از بهترین بازیکنان در پست ما است. بازی با چنین بازیکنانی باعث پیشرفت می‌شود چون آنها می‌توانند چیزهای بسیاری به من یاد بدهند.»

او همچنین با اشاره به توانایی‎های خودش در زمین بازی اضافه کرد:« من بازیکن بسیار بسیار بزرگی در پست خودم هستم. من فوتبالی که دوست دارم را بازی می‌کنم. فکر می‌کنم در زمان درستی به این تیم اضافه شدم و حالا آماده هستم که قدم بعدی را بردارم. من واقعا کامل هستم و همیشه آماده‌ام تا بیشترین کمک ممکن را به تیم کنم، به همین دلیل گلزنی برایم اهمیت زیادی ندارد.»

حتما ببینید

خوشحالی هواداران رئال: بترسید! هازارد برگشته است

به گزارش اخبار اسپرت، ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، ستاره این تیم در جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *