آرژانتین بعد از مسی را رها کنید: فردا فکر فردا می‌کنیم!‏

به گزارش اخبار اسپرت، لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، در حاشیه اردوی تیم ملی این ‏کشور درباره دوران بعد از بازنشستگی لیونل مسی صحبت کرد. ‏ در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آرژانتین بعد از مسی را رها کنید: فردا فکر فردا می‌کنیم!‏

تیم ملی آرژانتین، قهرمان دنیا، تا کمتر از 10 ‏روز دیگر باید از قهرمانی خود در یک تورنمنت دیگر دفاع کند و با این ‏هدف در کوپا آمه‌ریکا به میدان برود. ‏

آرژانتین همچنان اسطوره‌اش لئو مسی را با بازوبند کاپیتانی در اختیار ‏دارد و امیدوار است مثل جام جهانی قطر با درخشش او در آمریکا هم ‏موفق شده و جام قهرمانی کوپا را به خانه برگرداند. در آرژانتین کسی ‏دوست ندارد به بازنشستگی لئو مسی فکر کند، ولی همه می‌دانند که ‏دوران فوتبال این اسطوره بالاخره به پایان می‌رسد و آلبی‌سلسته باید ‏از همین حالا فکری برای آن دوره، دوران پسامسی، بکند.

لیونل اسکالونی که این روزها تیمش را در یک اردوی تدارکاتی برای ‏کوپا آماده می‌کند امروز در حاشیه اردو در مصاحبه‌ای با تله‌موندو ‏شرکت کرد و با این سوال مواجه شد: آرژانتین بعد از مسی چطور ‏تیمی خواهد بود؟

سرمربی آرژانتین در پاسخ گفت: “بله، بالاخره روزی خواهد آمد که لئو ‏را نداریم. ولی چه کنیم؟ این اتفاقی است که خواهد افتاد و نمی‌شود ‏جلویش را گرفت. یک روز هم شاهد رفتن مارادونا از تیم ملی بودیم. ‏لئو هم مثل هر فوتبالیست دیگری یک روز بازنشسته می‌شود. آن ‏طرف قضیه را هم ببینید. من از الان نمی‌توانم در این باره فکر کنم ‏چون از کجا معلوم که آن زمان من مربی تیم ملی باشم. سیکل‌ها در ‏تیم ملی می‌آید و می‌رود. در حال حاضر مهم این است که به ‏تورنمنت پیش رو فکر کنیم و سعی کنیم بهترین نتیجه را بگیریم”.

اسکالونی باز هم تحت فشار گذاشته شد تا درباره آرژانتین پسا مسی ‏صحبت کند. او گفت: “ما آرژانتینی‌ها خیلی اهل نگران شدن هستیم. ‏جدی می‌گویم، دنبال بهانه برای نگرانی هستیم. برای همین است که ‏از حالا همه دارند به روزی که مسی نباشد فکر می‌کنند. ولی مسی که ‏هنوز دارد بازی می‌کند. بیایید به امروز فکر کنیم. فردا فکر فردا ‏خواهیم کرد. این روزها بازی کردن مسی واقعا مهمتر است تا فکر ‏کردن به دوران بعد از او چرا که لئو برای هر کسی که فوتبال را دوست ‏دارد یک اسطوره است، اسطوره‌ای برای لذت بردن از این ورزش”.

حتما ببینید

کناره‌گیری پورموسوی از سرمربیگری استقلال خوزستان

به گزارش اخبار اسپرت، سیروس پورموسوی با انتشار پستی در اینستاگرام، از هدایت استقلال خوزستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *