برای مقابله با رئال؛ بند فسخ لیائو دو برابر می‌شود؟

به گزارش اخبار اسپرت، مدیران میلان نگران علاقه رئال مادرید به رافائل لیائو، ستاره این تیم، هستند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

برای مقابله با رئال؛ بند فسخ لیائو دو برابر می‌شود؟

به گزارش “اخبار اسپرت”، لیائو یکی از بازیکنان درخشان ترکیب میلان در رقابت‌های این فصل و از مهره‌‎های کلیدی این تیم در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا بود.

درخشش او باعث شد که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی شرایط او را زیر نظر بگیرند و یکی از این باشگاه‌ها رئال مادرید است که شایعات بسیاری پیرامون علاقه آنها به این بازیکن به گوش می‌رسد.

عدم موفقیت رئال مادرید در جذب کیلیان امباپه باعث شد که مدیران این تیم به فکر تقویت فهرست بازیکنان در پست‌های مختلف بیفتند و یکی از گزینه‌های آنها لیائو است.

این وینگر پرتغالی که جایزه بهترین بازیکن سری A در رقابت‌های این فصل را نیز به دست آورده بند فسخی در قراردادش داشت که گفته می‌شد 120 میلیون پوند ارزش داد.

اما علاقه رئال مادرید و نگرانی مدیران میلان از جدی شدن این علاقه و اقدام این باشگاه اسپانیایی به جذب ستاره روسونری باعث شد که آنها به فکر افزایش مبلغ بند فسخ این بازیکن باشند.

مذاکرات برای امضای قرارداد جدید با لیائو آغاز شده و مدیران میلان قصد دارند دستمزد این بازیکن را به دلیل عملکرد خوبی که ارائه کرده افزایش دهند و امیدوار هستند که بند فسخ او را نیز تا مبلغ 250 میلیون یورو اضافه کنند تا دیگر نگرانی‌ای از بابت علاقه رئال مادرید به جذب او نداشته باشند.

لیائو در تابستان 2019 از لیل به میلان ملحق و موفق شد این فصل 14 گل در تمامی رقابت‌ها برای تیم استفانو پیولی به ثمر برساند که 11 گل از این میان زمینه‌ساز پیروزی تیمش در دیدارها شد و از اهمیت بالایی برای این تیم برخوردار بود.

حتما ببینید

خوشحالی هواداران رئال: بترسید! هازارد برگشته است

به گزارش اخبار اسپرت، ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، ستاره این تیم در جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *