قهرمانی‌جهان؛ واکنش FIVB به تقابل ایران و برزیل

به گزارش اخبار اسپرت، فدراسیون جهانی والیبال با انتشار مطلبی در صفحه رسمی خود به مصاف ایران و برزیل در رقابت های قهرمانی مردان جهان اشاره کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

قهرمانی‌جهان؛ واکنش FIVB به تقابل ایران و برزیل

تیم ملی والیبال ایران ساعت 23 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 15 شهریور در مرحله نخست حذفی رقابت‌های قهرمانی مردان جهان به مصاف برزیل خواهد رفت و برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار صربستان با آرژانتین خواهد رفت.

فدراسیون جهانی والیبال در مطلبی که روی سایت خود منتشر کرد درمورد مصاف ایران و برزیل نوشت: آخرین بازی مرحله حذفی این دوره از مسابقات، دیدار برزیل و ایران خواهد بود. برزیل به عنوان نماینده آمریکای جنوبی در بازی اول مرحله مقدماتی 2 ست را به کوبا واگذار کرد اما پس از آن موفق شد روند خوب خود را آغاز کند. برزیل در مرحله مقدماتی کوبا، ژاپن و قطر را شکست داد و با 8 امتیاز صدرنشین شد.

تیم ملی والیبال برزیل در ۱۵ بازی از ۱۸ بازی قبلی خود مقابل ایران به پیروزی رسیده است که آخرین مصاف آنها در لیگ ملت‌های والیبال بود که با برد برزیل همراه بود. سه پیروزی تیم ملی ایران مقابل برزیل هم در مسابقات لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ به دست آمده است.

حتما ببینید

ایران به دنبال شکستن طلسم 8 ساله برابر برزیل

به گزارش اخبار اسپرت، تیم ملی والیبال ایران سه شنبه شب در مرحله یک هشتم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *