بدهی پرسپولیس به بیرانوند مانع از ثبت قرارداد بازیکن جدید شد

به گزارش اخبار اسپرت ، باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی به علیرضا بیرانوند نمی‌تواند قرارداد بازیکن جدید خود را ثبت کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بدهی پرسپولیس به بیرانوند مانع از ثبت قرارداد بازیکن جدید شد

مصطفی سلیمانی درباره آخرین وضعیت دریافت مطالبات علیرضا بیرانوند از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس طبق حکم قطعی کمیته استیناف که حدود پنج ماه قبل صادر شد، باید مطالبات حدود ۲/۵ میلیاردی بیرانوند را پرداخت کند و به همین دلیل نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالات زمستانی، قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کند.

وی ادامه داد: البته در پنجره قبلی نقل و انتقالات هم این باشگاه به دلیل بدهی به بیرانوند نمی‌توانست فعالیت کند اما وی به دلیل علاقه اش به این تیم در آن زمان اجازه نداد پنجره پرسپولیس بسته شود.

وکیل علیرضا بیرانوند اضافه کرد: ما هم اکنون نمی‌خواهیم پنجره پرسپولیس بسته باشد اما باشگاه به هرحال باید این بدهی را پرداخت کند.

پنجره داخلی باشگاه پرسپولیس اکنون به دلیل بدهی به باشگاه پدیده بابت رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی هم بسته است و با وجود توافق رضا درویش، مدیرعامل این باشگاه با فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه مشهدی هنوز در این پرونده پنجره سرخ‌پوشان تهرانی باز نشده است.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *