آمریکا 3 بر 0 لهستان را شکست داد و به فینال راه یافت

به گزارش اخبار اسپرت، تیم ملی والیبال آمریکا در یک بازی آسان موفق شد لهستان را شکست دهد و راهی فینال لیگ ملت‌ها شود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آمریکا 3 بر 0 لهستان را شکست داد و به فینال راه یافت

در اولین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌ها امشب دو تیم لهستان و آمریکا در بولونیا به مصاف یکدیگر رفتند که این جدال جذاب و تماشایی در سه ست پیاپی به سود تیم جان اسپرا خاتمه یافت تا آمریکا با یک برد تقریباً آسان اولین فینالیست مسابقات لقب بگیرد.

در ست اول دو تیم نبرد نزدیکی داشتند اما نهایتاً این آمریکا بود که موفق شد با نتیجه 25-22 به پیروزی دست پیدا کند. ست دوم با عملکرد بهتر لهستان همراه بود و حتی در مقطعی سه امتیاز هم از حریف خود پیش افتاد اما نهایتاً آمریکا به بازی برگشت و این ست را هم 25-23 پیروز شد.

در ست سوم اما شرایط به شکل کاملاً متفاوتی پیش رفت و آمریکا از همان ابتدا فاصله امتیازی زیادی را با حریف خود ایجاد کرد و در پایان با نتیجه 25-13 بازی را به سود خود تمام کرد و تا با یک برد تقریباً آسان راهی مرحله فینال لیگ ملت‌ها شود.

آمریکا حالا فینالیست اول لیگ ملت‌ها لقب گرفته و باید منتظر نتیجه دیدار امشب دو تیم ایتالیا و فرانسه باقی بماند تا حریف تیم جان اسپرا در فینال مسابقات مشخص شود.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *