حکومت نظامی اسپالتی: تفریح تعطیل!

به گزارش اخبار اسپرت، لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، در کمپ آماده‌سازی تیمش شرایط سختی را برای بازیکنانش ایجاد کرده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

حکومت نظامی اسپالتی: تفریح تعطیل!

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیا و مربی سابق ناپولی، نمی‌خواهد در مسابقات یورو 2024 در آلمان تمرکز بازیکنانش بهم بریزد و مدتی پیش نسبت به ممنوعیت‌هایی که بازیکنانش دارند، هشدار داد.

او در اولین روزهایی که هدایت ایتالیا را برعهده گرفته بود، گفت: “از انجام بازی‌های ویدیویی به‌خصوص در طول شب، یا عدم استفاده از کلاه ایمنی در هنگام پیاده‌روی مشترک خودداری کنید. نمی‌خواهم کسی را ببینم که در اطراف کوورچانو با هدفون در گوش مانند یک احمق قدم بزند. استفاده از موبایل در اتاق ماساژ ممنوع است.”

گروهبان اسپالتی در مورد مواردی که مشخص کرده کاملا قاطع است. او روش خودش را دارد و از زمانی که سرمربی تیم ملی شده روی کوچکترین موضوعی کوتاه نیامده است.

از دیدگاه او ایتالیا باید یک تیم باشد و به غیر از شانس، اسپالتی به روحیه کار تیمی با تمرکز کامل ایمان دارد. در ایزرلهورن، کمپ آتزوری برای یورو 2024، یک اتاق بازی مشترک برای تمامی اعضای تیم وجود دارد اما راس ساعت 00:30 شب بسته می‌شود.

اسپالتی تاکید کرده که همه بازیکنان در آن زمان باید به رختخواب بروند و هیچ بازی ویدیویی وجود ندارد چون باید استراحت کنند. این مربی چند ماه پیش در مصاحبه‌ای با گاتزتا دلو اسپورت گفت: “اکنون آن‌ها پلی‌استیشن را در خانه ترک می‌کنند و دیگر آن‌ها را به وجد نمی‌آورد. بگذارید به دیدن من بیایند و اگر کارهایی که در طول روز به آن‌ها می‌دهم کافی نباشد، بعد از ظهر به آن‌ها تکلیف می‌دهم. چون ما باید کاری که در نظر داریم را انجام دهیم نه اینکه وقت تلف کنیم.”

سخنان او باعث صحبت‌های زیادی در ایتالیا شد اما او محکم روی مواضع خود ایستاده است. او نمی‌خواهد بازیکنانش بازی‌های ملی را به عنوان فرصتی برای سفر و دیدن دنیا به حساب آورند. او حداکثر تعهد و مشارکت حداکثری را از سوی تمام بازیکنان می‌خواهد.

اصولی که اسپالتی مشخص کرده در جام ملت‌های اروپا امری مسلم تلقی می‌شود چون نیاز دارد که بازیکنان از نظر روحی آماده باشند. این یک فلسفه است که این مربی علاقه دارد ایتالیا با چنین اصولی دوباره یک تیم قدرتمند در فوتبال اروپا باشد.

حتما ببینید

خوشحالی اینزاگی از اولین گل طارمی برای اینتر

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه مطرح ایتالیایی نوشته مهدی طارمی در اولین تمرین با اینتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *