قهرمانی جهان؛ اتفاق نگران کننده در تمرین تیم‌ملی

به گزارش اخبار اسپرت، میلاد عبادی پور در آستانه مسابقات قهرمانی جهان دچار آسیب دیدگی شده که البته معلوم نیست چقدر جدی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

قهرمانی جهان؛ اتفاق نگران کننده در تمرین تیم‌ملی

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال 2022 با حضور 24 تیم از چهارم تا بیستم شهریور جاری به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضوری شایسته در این دوره از مسابقات آماده می‌کند، امروز (چهارشنبه دوم شهریور) تمرینات توپی خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری کرد.

طبق برنامه، تمرین صبح امروز شاگردان عطایی در سالن اصلی مسابقات و به مدت یک ساعت برگزار شد.

در نوبت عصر هم ملی پوشان ایران به سالن تمرین رفتند و دو ساعت تمرین سخت و پرفشار را برگزار کردند. در این تمرین بازیکنان ابتدا زیر نظر یاناس به گرم کردن مشغول شدند و در ادامه زیر نظرکادر فنی به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی مشغول شدند. در تمرین نوبت عصر کادر فنی با جدیت زیادی عملکرد ملی پوشان را زیرنظر گرفت.

نکته ای که درمورد تمرین صبح و عصر ملی‌پوشان وجود داشت این بود که میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به دلیل اینکه از ناحیه پای چپ کمی احساس درد داشت، زیرنظر کادر پزشکی به مداوا و انجام تمرینات اختصاصی مشغول شد.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *