مسی بهترین است اما بارسا از او بزرگ‌تر است

به گزارش اخبار اسپرت، ساندرو روزل، رییس سابق باشگاه بارسلونا، معتقد است که این باشگاه از هر بازیکن و مربی و مدیری بزرگ‌تر است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مسی بهترین است اما بارسا از او بزرگ‌تر است

لیونل مسی تابستان سال گذشته و به خاطر شرایط مالی باشگاه بارسا موفق به تمدید قرارداد با این تیم نشده و نیوکمپ را ترک کرد.
این اتفاق باعث شده که موجی از انتقاد علیه خوان لاپورتا به راه بیفتد که موفق نشده بود شرایط این باشگاه را به شکلی مدیریت کند که بتواند قرارداد این ستاره آرژانتینی را تمدید کند.
روسل که پیش از این سابقه ریاست بر باشگاه بارسلونا را دارد در این باره به آ.اس گفت:« من نمی‌خواهم درباره بارسا یا ارزیابی عملکرد مدیران این باشگاه صحبت کنم اما بارسا همیشه لذتبخش است. مسی بهترین بازیکن تاریخ است اما بارسا بالاتر و بزرگ‌تر از او است. من نمی‌دانم که آیا می‌توانستم او را حفظ کنم یا خیر چون ریاست بر بارسا دشوار است و تصمیم‌های سخت بسیاری باید گرفته شود. من نگران بارسا هستم اما این شرایط به زودی بهبود پیدا می‌کند.»
او همچنین با اشاره به رابطه خوبش با لاپورتا اظهار داشت:« ما رابطه بسیار خوبی داریم که جز خودمان کسی آن را درک نمی‌کند. من هرگز صحبتی علیه او مطرح نمی‌کنم. ما پیش از انتخابات با هم دیدار کردیم، غذا خوردیم و من برایش آرزوی موفقیت کردم. به او گفتم که برنده می‌شود و همین اتفاق افتاد اما مدتی است که با هم در تماس نبوده‌ایم.»
بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات به دنبال جذب بازیکنان مدنظر ژاوی است و تا به حال آندریاس کریستنسن و فرانک کسیه را به خدمت گرفته اما لاپورتا امیدوار است که روبرت لواندوفسکی را به عنوان ستاره این پنجره نقل و انتقالات به نوکمپ بیاورد.

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *