لیگ ملت‌های زنان؛ بالاخره ترمز ژاپن کشیده شد

به گزارش اخبار اسپرت، تیم ملی زنان ژاپن اولین شکست خود در لیگ ملت‌های والیبال را تجربه کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

لیگ ملت‌های زنان؛ بالاخره ترمز ژاپن کشیده شد

درخشش ژاپن در لیگ ملت‌ها تنها به بخش مردان معطوف نبوده و والیبالیست‌های زن ژاپنی نیز عملکرد درخشانی در بخش بانوان داشته اند. تیم‌ملی والیبال زنان ژاپن در هفته نخست سه پیروزی راحت مقابل کره، دومنیکن و آمریکا کسب کرد و مقابل آلمان نیز در یک مسابقه نزدیک با نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسید.

فرم فوق العاده ژاپن در هفته دوم نیز ادامه پیدا کرد و آن ها در سه بازی پیاپی بدون این که ستی به رقبای خود بدهند مقابل لهستان، بلغارستان و تایلند به پیروزی رسیدند. ژاپن در دیدار آخر خود هم موفق شد در یک جدال فوق‌العاده جذاب و‌ تماشایی چین قدرتمند را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

تیم ملی والیبال زنان ژاپن امروز در اولین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف هلند رفت. دیدار فوق العاده جذاب و تماشایی که نهایتاً با نتیجه 3-2 به سود هلند خاتمه یافت تا بالاخره اولین شکست سامورایی ها در بخش زنان رقم بخورد. ست‌های اول و سوم به ترتیب با نتایج 25-23 و 26-24 به نفع ژاپن خاتمه یافت اما هلند در ست‌های دوم، چهارم و پنجم با نتایج 25-20، 25-21 و 15-10 به پیروزی رسید تا یک برد شیرین کسب کرده باشد.

گفتنی است ژاپن بعد از این شکست صدر جدول را از دست داد و حالا آمریکا رتبه اول را در اختیار دارد. البته هر دو تیم 8 پیروزی کسب کرده اند و 24 امتیاز دارند اما این آمریکاست که به لحاظ ست شماری وضعیت بهتری دارد و صدرنشین است.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *