گالتیه رکورد مسی در لیگ قهرمانان را خراب کرد

به گزارش اخبار اسپرت، لیونل مسی شب گذشته در بازی برابر یوونتوس و با تصمیم کریستوف گالتیه تعویض شد و پس از 63 بازی در لیگ قهرمانان، نتوانست 90 دقیقه کامل در میدان باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گالتیه رکورد مسی در لیگ قهرمانان را خراب کرد

لیونل مسی در دیدار شب گذشته پاری‌سن ژرمن مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان در دقایق پایانی تعویض شد. او دقیقه 83 جای خود را به کارلوس سولر داد تا این بازیکن اسپانیایی اولین بازی خود با پی‌اس‌جی در لیگ قهرمانان را تجربه کند. با همین تعویض، رکورد عالی لیونل مسی در لیگ قهرمانان خراب شد.

مسی در 63 بازی متوالی در لیگ قهرمانان 90 دقیقه کامل در میدان بود و هرگز تعویض نشده بود. در نهایت پس از 3242 روز کریستوف گالتیه، مربی پی‌اس‌جی، مسی را تعویض کرد و این رکورد خوب فوق ستاره آرژانتینی خراب شد. آخرین بار مسی 21 اکتبر 2014 در بازی بارسا برابر آژاکس در دور گروهی لیگ قهرمانان با تصمیم لوئیس انریکه تعویض شده بود. مسی در دقیقه 66 جای خود را به مُنیر الحدادی داد. در آن بازی بارسا 3-1 در نوکمپ پیروز شد و گل‌های بارسا را لیونل مسی، نیمار و ساندرو زدند.

تعویض شدن مسی در پی‌اس‌جی به یک اتفاق عادی تبدیل شده و گالتیه در چهار بازی اخیر، سه بار او را تعویض کرده است. مسی در بازی برابر تولوز و موناکو نیز دقایق پایانی را از روی نیمکت تماشا کرده بود.

حتما ببینید

خوشحالی هواداران رئال: بترسید! هازارد برگشته است

به گزارش اخبار اسپرت، ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، ستاره این تیم در جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *