سرمربی یونایتد: باید در همه بازی ها همین‌طور عمل کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی 2-1 مقابل لیورپول، از اینکه تیمش از نظر ذهنی پیشرفت داشت، ابراز رضایت کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سرمربی یونایتد: باید در همه بازی ها همین‌طور عمل کنیم

شیاطین سرخ که فصل را با دو شکست ناامیدکننده مقابل برایتون و برنتفورد آغاز کردند، در دیدار امشب مقابل لیورپول نمایش به مراتب بهتری داشتند و در نهایت توانستند به اولین پیروزی فصل برسند.
در این دیدار ابتدا جیدون سانچو در دقیقه 16 منچستریونایتد را پیش انداخت و مارکوس راشفورد در دقیقه 53 برتری این تیم را دو برابر کرد. هرچند محمد صلاح در فاصله 9 دقیقه به پایان بازی یکی از گل های خورده لیورپول را جبران کرد اما در پایان سه امتیاز بازی نصیب شاگردان تن هاخ شد.
مربی هلندی یونایتد که نمی توانست در پایان بازی هیجانش را پنهان کند، در گفتگو با اسکای اسپورت در پاسخ به این سوال که چطور بازیکنانش بعد از شکست 4-0 مقابل برنتفورد، توانستند چنین نمایشی ارائه بدهند، گفت:” ما می‌توانیم در مورد تاکتیک‌ها صحبت کنیم اما مسئله اصلی نگرش ماست. ما این نگرش را وارد زمین کردیم. بین بازیکنان ارتباط وجود داشت، روحیه جنگندگی وجود داشت و می‌بینید که آنها می‌توانند به چه چیزی دست پیدا کنند زیرا چنین فوتبالی بازی می‌کنند.”

تن هاخ در ادامه از شاگردانش خواست تا ثبات داشته باشند و این نمایش را در دیدارهای بعدی ادامه بدهند.
“من از این بازی راضی هستم اما آنها باید همین نمایش را در هر بازی داشته باشند، نه فقط در این دیدار.
من رقابت را درک می کنم اما این نباید فقط مقابل لیورپول باشد. هر دیدار در لیگ برتر دشوار است. ما باید همین سازماندهی و ضرباهنگ بالا را در هر بازی داشته باشیم. و این با روحیه تیمی آغاز می‌شود.”

حتما ببینید

تن‌هاخ: از اخراج توخل غافلگیر شدم؛ رونالدو آماده است

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاح انتظار نداشت که توماس توخل در ابتدای فصل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *