سربازهای استقلال باید گاز بدهند!

به گزارش اخبار اسپرت، یزدانی و مرادمند این روزها و درست ۶ ماه پس از اعزام به خدمت به تمرینات استقلال بازگشته‌اند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سربازهای استقلال باید گاز بدهند!

در اسفند ماه سال گذشته دو مدافع اصلی تیم مجیدی به خدمت سربازی فراخوانده شدند. فرهاد برای جبران جای خالی این دو مدافع سیلوای برزیلی را جذب کرد و خوش شانس بود که عارف در بهترین زمان ممکن از بند مصدومیت رها شد.

خط دفاع استقلال پس از آن اتفاق دچار مشکل نشد و با عملکردی مشابه و با ثبت بهترین رکوردها کارش را به پایان رساند. استقلالی‌ها که امید چندانی به معافیت دو سرباز خود نداشتند و دانشگر را هم در راه اصفهان دیده بودند، عجولانه وارد نقل و انتقالات شدند و ضمن تمدید با همه مدافعان خود، سید محمد حسینی را هم جذب کردند.

بازگشت سربازها معادله مدیران را به هم زد و ساپینتو را وادار کرد تا یکی از مدافعان خود را در لیست مازاد قرار دهد. همانطور که پیش بینی می‌شد حسینی در لیست خروج قرار گرفت تا جایی برای بازگشت یزدانی باقی بماند.

نکته قابل توجه اما تغییر سیستم ساپینتو در انزلی بود. اگر قرار باشد در ادامه فصل هم آبی‌ها با سیستم ۴ دفاعه به زمین بروند، باید دو مدافع سرشناس روی نیمکت بنشینند و ساپینتو برای انتخاب دو بازیکن از بین سیلوا، مرادمند، غلامی و یزدانی کار سختی خواهد داشت.

با توجه به ناآماده بودن مرادمند و یزدانی فعلا غلامی و سیلوا اولویت‌های ساپینتو خواهند بود و باید دید چه زمانی نوبت به سیاوش و حسین می‌رسد.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *