حکم نهایی در خصوص شکایت سرمربی سابق استقلال

به گزارش اخبار اسپرت ، خبر حکم نهایی دادگاه عالی ورزش در خصوص شکایت سرمربی سابق استقلال به زود اعلام خواهد شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

حکم نهایی در خصوص شکایت سرمربی سابق استقلال

باشگاه استقلال روزهای پرحاشیه‌ای را پشت سر می گذارد. طی روزهای اخیر بحث خدمت سربازی دو مدافع این تیم خبرساز شد و در نهایت مرادمند و یزدانی بازی این تیم برابر فجر سپاسی را از دست دادند و و ضعیت‌ای ۲ بازیکن هنوز هم مشخص نیست. ماجرای اخراج وریا غفوری از تمرینات این تیم توسط مجیدی هم حاشیه بزرگ دیگری بود که برای صدرنشین لیگ برتر اتفاق افتاد.

با این حال خبری که ممکن است باشگاه استقلال را دوباره دچار یک چالش جدی کند به زودی از راه خواهد رسید.  کمتر از ۴۸ ساعت دیگر قرار است حکم دادگاه عالی ورزش در خصوص شکایت استراماچونی از استقلال اعلام شود. رایی که حکم نهایی است و آبی‌ها باید ظرف مهلت تعیین شده مطالبات این مربی ایتالیایی را پرداخت کنند در غیر این صورت این باشگاه با محرومیت و جریمه‌های سخت تری مواجه خواهد شد.

پیش از این فیفا به دلیل شکایت سرمربی سابق استقلال این باشگاه را محکوم به پرداخت رقم قرارداد ۲ ساله استراماچونی کرده بود. مبلغی که چیزی نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان می‌شود. حالا اگر این حکم در دادگاه عالی ورزش تایید شود آبی‌ها با یک چالش بزرگ پیش از سال جدید مواجه خواهند شد. 

رای نهایی CAS روز جمعه اعلام خواهد شد تا پرونده شکایت آندره استراماچونی بعد از بیش از دو سال تعیین تکلیف شود.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *