خداحافظی مدافع جنجالی از بارسا: برای همه چیز ممنونم

به گزارش اخبار اسپرت، ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی، با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش از هواداران بارسا خداحافظی کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

خداحافظی مدافع جنجالی از بارسا: برای همه چیز ممنونم

اومتیتی در چند فصل اخیر شرایط سختی را در بارسا سپری کرد و در نهایت در این پنجره نقل و انتقالاتی از این باشگاه جدا شد و به لچه پیوست.
ژاوی و مدیران بارسا در ابتدای تابستان به این بازیکن اعلام کرده بودند که دیگر جایی در فهرست این تیم برای فصل جدید نخواهد داشت و باید هرچه زودتر باشگاهی را پیدا کند و از جمع بازیکنان بارسا جدا شود.
گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره مقصد احتمالی این مدافع فرانسوی به گوش می‌رسید و او در نهایت، تصمیم گرفت به فوتبال ایتالیا برود و پیراهن لچه را بر تن کند.

او روز گذشته تصویری از خودش با پیراهن تمرینی این تیم منتشر کرد و نوشت:«من هنوز در حال ارزیابی و لذت بردن از تمامی اتفاقاتی هستم که روز گذشته تجربه کردم. از شما به خاطر محبتی که نسبت به من نشان دادید ممنونم. هیجان‌زده هستم و منتظرم که هرچه زود رقابت با پیراهن این باشگاه را شروع کنم.»
اومتیتی همچنین درباره ترک بارسا نوشت:« همچنین می‌خواهم از باشگاه بارسلونا و هوادارانش به خاطر سال‌های بسیار خوبی که در کنار یکدیگر سپری کردیم، تشکر کنم. امیدوارم که بهترین فصل ممکن را در پیش داشته باشید.»
تصاویر منتشر شده در رسانه‌های ایتالیایی نشان می‌داد که هواداران لچه استقبال گرمی از این بازیکن به عمل آوردند و از حضور او در تیم‌شان ابراز خوشحالی کردند.

حتما ببینید

لیبروی ایران و نمایشی در کلاس جهانی

به گزارش اخبار اسپرت، محمدرضا حضرت پور، لیبروی تیم ملی والیبال ایران یک نمایش فوق‌العاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *