انتظار برای حضور کوین یامگا در تمرینات استقلال

به گزارش اخبار اسپرت ، با توجه به برنامه جدید اعلام شده، کوین یامگا باید هرچه سریع‌تر خود را در تمرینات به فرهاد مجیدی معرفی کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

انتظار برای حضور کوین یامگا در تمرینات استقلال

سازمان لیگ برنامه دیدارهای معوقه استقلال را اعلام کرد. طبق برنامه جدید تنظیم شده، استقلال پانزدهم بهمن به مصاف پیکان می‌رود تا تکلیف دیدار باقیمانده‌اش درجام حذفی مشخص شود و پس از آن نیز روز نوزدهم  بهمن ماه برابر هوادار صف‌آرایی خواهد کرد.

این برنامه یعنی استقلالی‌ها باید کارهای تاکتیکی خود برای حذف پیکان را در اسرع وقت آغاز کنند. نیم فصل اول درحالی تمام شد که کوین یامگا به خاطر دریافت کارت زرد مقابل نفت مسجدسلیمان، از بازی با هوادار محروم شد ولی حالا با توجه به برنامه جدید اعلام شده، این بازیکن باید هرچه سریع‌تر خود را در تمرینات به فرهاد مجیدی معرفی کند.

او برای مسابقه با پیکان مشکلی جهت حضور در میدان ندارد و قطعاً سرمربی استقلال هم حساب ویژه‌ای روی چهره فرانسوی گلزن خود باز کرده است. احتمال اینکه یامگا در تمرین روز شنبه استقلال حضور پیدا کند، زیاد نیست ولی استقلالی‌ها با او در تماس هستند و قرار است این بازیکن یکشنبه یا حداکثر دوشنبه در تهران باشد و همراه با سایر نفرات برای بازی با شاگردان مجتبی حسینی آماده شود.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *