رسمی؛ وسلی فوفانا به چلسی پیوست

به گزارش اخبار اسپرت، وسلی فوفانا، مدافع جوان لستر با قراردادی شش ساله و به ارزش ۷۰ میلیون پوند، به چلسی پیوست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رسمی؛ وسلی فوفانا به چلسی پیوست

وسلی فوفانا مدافع فرانسوی و 21 ساله لسترسیتی که در پنجره نقل و انتقالاتی امسال به شدت مورد توجه چلسی و توماس توخل قرار داشت، تست های پزشکی خود را در ایالت متحده انجام داده و با قراردادی شش ساله به این تیم پیوست.

سرمربی آلمانی چلسی از ابتدای فصل تابستان تمرکز خود را روی بازسازی خط دفاعی تیمش قرار داده بود و علیرغم مخالفت های شدید لسترسیتی، در نهایت آنها موفق به جذب وسلی فوفانا شدند. بدین ترتیب این مدافع فرانسوی، سومین خرید چلسی در این پست بعد از کالیدو کولیبالی و مارک کوکورلا خواهد بود. جالب اینجاست این تیم در فصل جدید از نظر دفاعی اصلا اوضاع جالبی نداشته و در پنج مسابقه هشت گل دریافت کرده است.

فوفانا پس از نهایی شدن قراردادش گفت: “این دو روز اخیر برای من روزهای بزرگی بود و حالا بسیار خوشحالم. امروز صبح با تیم تمرین کردم و این اتفاق برای من مانند یک رویا است. من بسیار هیجان زده هستم که برای این هواداران و باشگاه چلسی بازی کنم. من اینجا هستم تا عناوین قهرمانی فراوانی مانند لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه و در واقع همه چیز را کسب کنیم. من به اینجا آمدم قهرمان برنده شوم و چلسی برای فتح جام های قهرمانی ساخته شده است، بنابراین من اینجا هستم تا این روند را ادامه دهم.”

تاد بولی، مالک جدید چلسی نیز در این رابطه گفت: “وسلی فوفانا مدافعی واقعا آینده‌دار است که کیفیت خود را در لیگ برتر در سن و سال پایین ثابت کرده است. ما خوشحالیم که توانستیم یکی از بهترین استعدادهای اروپا را به چلسی بیاوریم و خط دفاعی تیم خود را چه برای این فصل و چه در فصول آینده بیشتر تقویت کنیم.”

حتما ببینید

بی‌اعتمادی تن‌هاخ به کاسمیرو؛ جدایی از رئال اشتباه بود؟

به گزارش اخبار اسپرت، کاسمیرو در بازی روز گذشته برابر آرسنال بازهم روی نیمکت منچستریونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *