تماس تلفنی درویش با بیرانوند

به گزارش اخبار اسپرت ، رضا درویش مدیرعامل جدید پرسپولیس برای بازگشت علیرضا بیرانوند به این تیم با او تماس گرفت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تماس تلفنی درویش با بیرانوند

بعد از قطعی شدن جدایی بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیس و شکایت او به فیفا، این گلر کروات و باشگاه پرسپولیس به پایان راه رسیدند.  

در چند وقت اخیر گزینه‌های زیادی برای آمدن به پرسپولیس مطرح شدند ولی احتمال جذبشان میسر نشد. علیرضا بیرانوند به غیر از مبلغ بالای رضایتنامه، خودش هم گلر گرانقیمتی است و خریدش هزینه زیادی برای پرسپولیسی‌ها در پی خواهد داشت.

پیام نیازمند دیگر گزینه ای بود که حتی پیشنهاد حضور در پرسپولیس به او داده شد ولی پیام هم با وجود اینکه شانسی برای بازی کردن در لیگ پرتغال ندارد، تصمیم گرفت به نیمکت نشینی اش در پورتومیننزه ادامه دهد و به پرسپولیسی‌ها جواب منفی داد.

دیگر گزینه پرسپولیس برای خرید در نیم فصل رشید مظاهری گلر پرحاشیه استقلال بود. مظاهری هنوز درگیر گرفتن رضایتنامه برای جدایی از استقلال است و مدیران استقلال هم رضایتنامه او را برای پرسپولیس صادر نخواهند کرد. از طرفی حاشیه‌های ریز و درشت رشید باعث شد تا یحیی برای جذب او دچار تردید شود و به سراغ گزینه‌های دیگر برود.

محمدرضا اخباری گلر تراکتور هم دیگر گلر مدنظر پرسپولیسی‌ها بود که جذب او هم به دلیل بالا بودن مبلغ رضایتنامه و البته رقم درخواستی خودش منتفی است.

طی چند روز گذشته پرسپولیسی‌ها وضعیت احمد گوهری را  بررسی کردند و بعد از مذاکره با این دروازه‌بان موفق شدند با این گلر قرارداد امضا کنند. گوهری به دلیل نگرفتن پول به صورت یکطرفه قراردادش را با صنعت نفت فسخ کرد و بعد از پرسپولیسی شدن اولین تمرین خودش را با تیم جدیدش انجام داد.

با این حال خبری به دستمان رسید که در نوع خودش جالب است. با وجود حضور حامد لک و خرید احمد گوهری، پرسپولیسی‌ها هنوز رویای جذب بیرانوند را دارند و می‌خواهند هرطور شده گلر سرشناس تیم ملی را دوباره به خدمت بگیرند. شنیده‌های ما حاکی از آن است که درویش چند شب پیش در تماسی تلفنی با بیرانوند، وضعیت این دروازه‌بان را برای حضور در پرسپولیس جویا شد و پیشنهاد این باشگاه را به او اعلام کرد. مدیرعامل جدید پرسپولیس در این تماس به علیرضا گفت: «خیلی مایل است تا او دوباره به تیم سابقش بازگردد و در پرسپولیس به فوتبالش ادامه دهد.»

حال باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا درویش می‌تواند بیرانوند را راضی به بازگشت کند یا خیر. هرچند احتمال به وقوع پیوستن این انتقال ضعیف است.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *