قهرمانی‌جهان؛ تمرین تیم ملی در بالاترین فشار ممکن

به گزارش اخبار اسپرت، تیم ملی والیبال ایران عصر دیروز (شنبه 12 شهریور) یک جلسه تمرینی سخت و جدی را زیر نظر کادر فنی برگزار کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

قهرمانی‌جهان؛ تمرین تیم ملی در بالاترین فشار ممکن

تیم ملی والیبال ایران ساعت 23 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 15 شهریور در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی جهان با برزیل بازی می‌کند و برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی، به مصاف برنده دیدار صربستان با آرژانتین خواهد رفت.

ملی‌پوشان والیبال ایران، برای دیدار با برزیل تمرینات خود را در لهستان دنبال می‌کنند و طبق برنامه امروز تیم ملی در نوبت عصر در سالن باشگاه بدزین به انجام تمرین توپی مشغول شد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی در ابتدای تمرین از ملی‌پوشان خواست که تمرینات را به صورت جدی‌تر دنبال کنند و شرایط بازی با برزیل را یک بار دیگر برای آن‌ها به صورت خلاصه تشریح کرد. در ادامه بازیکنان زیر نظر یاناس(مربی بدنساز) بدن خود را گرم کرده و به انجام کارهای توپی مشغول شدند.
عطایی و دستیارانش بیشتر از روزهای گذشته عملکرد بازیکنان را زیر نظر گرفتند و بارها سرمربی تیم با ایجاد وقفه در تمرین، نکاتی را به ملی‌پوشان تذکر داد.

طبق برنامه قرار است ملی‌پوشان صبح فردا به سالن بدنسازی رفته و کار با وزنه انجام دهند و عصر هم تمرینات توپی خود را دنبال کنند.
تیم ملی لهستان هم از امروز به هتل محل اسکان سایر تیم‌ها آمد تا تمام تیم‌ها در شرایط برابر خود را برای حضور در مرحله حذفی آماده کنند.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *