گرت بیل و رد یک شایعه عجیب در مورد تیم بعدی

به گزارش اخبار اسپرت، گرت بیل، ستاره سابق رئال مادرید هنوز در مورد مقصد بعدی خود تصمیم نگرفته است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گرت بیل و رد یک شایعه عجیب در مورد تیم بعدی

به گزارش “اخبار اسپرت”، گرت بیل، ستاره ولزی و سابق رئال مادرید پس از 9 سال حضور در اسپانیا و فتح پنج عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید را ترک کرد و حالا به عنوان گزینه ای رایگان برای تیم های دیگر در دسترس است. حالا گرت بیل که خود را برای بازی ولز در لیگ ملت‌های مقابل هلند آماده می‌کند، مدعی شد قبل از تصمیم‌گیری درباره تیم بعدی باشگاهی‌ با راب پیج، سرمربی تیم ملی و فیزیوتراپ‌ تیم مشورت خواهد کرد. برخی شایعات حاکی از انتقال گرت بیل به کاردیف سیتی بود، اما او تلویحا این خبر را رد کرد.گرت بیل گفت: “من واقعا نمی توانم بگویم که انتقال به کاردیف سیتی نیز برایم یک گزینه است. من زیاد به آینده فکر نکرده ام و در این مورد باید با خانواده ام، سرمربی و بخش پزشکی تیم ملی ولز صحبت کنم. من باید مطمئن شوم که فرصت بازی کردن خواهم داشت و بدین ترتیب تا جایی که ممکن است آماده باشم.

در حالت ایده‌آل، من می‌خواهم در جام جهانی بازی کنم و تا جایی که ممکن است از آمادگی جسمانی برخوردار باشم و بتوانم تا جایی که می‌توانم و تا زمانی که ممکن باشد، در زمین نمایش موفقی از خود ارائه دهم. انجام حرکت درست و انتقال بعدی برایم بسیار مهم است و همین حالا نیز من گزینه هایی دارم.”

حتما ببینید

لواندوفسکی: برای بازی با بایرن آماده هستیم

به گزارش اخبار اسپرت، روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا می‌گوید این تیم برای رویارویی با بایرن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *