حذف تیم ملی از جام جهانی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حالا صحبت از حذف احتمالی تیم ملی از رقابت‌های جام جهانی هم شنیده می‌شود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

حذف تیم ملی از جام جهانی

امیدواریم حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا واقعیت نداشته باشد چرا که تلخی آن به مراتب بیشتر از حذف پرسپولیس و استقلال از رقابت‌های آسیایی است.

بعد از هیاهوی حذف آبی و قرمز از آسیا کم نبودند کسانی که گفتند همان بهتر که حذف شدیم تا زیرساخت‌ها را درست کنیم و مسائلی چون مالکیت مشترک دو باشگاه و حق پخش تلویزیونی درست شود اما سوال اینجاست که آیا اگر تیم ملی ایران هم از جام جهانی حذف شود برایمان  درس عبرت می‌شود و همه کارها را همان طور که هست و باید باشد پیش می‌بریم یا نه؟ حذف تیم ملی از جام جهانی که البته امیدواریم واقعیت نداشته باشد، مسلماً تبعات بسیار زیادی دارد وغم فوتبال ایران را سنگین‌تر می‌کند.

در خبرها آمده بود که احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از رقابت‌های سال ۲۰۲۳ لیگ قهرمانان آسیا هم وجود دارد اما همه این حذف شدن‌ها و شکست‌ها به شرطی خوب است که درس بگیریم در حالی که تجربه و تاریخ نشان می‌دهد که ما خیلی اهل درس گرفتن نیستیم.

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *