اخبار جهانی

فرصت طلایی لواندوفسکی برای عبور از بنزما

به گزارش اخبار اسپرت، روبرت لواندوفسکی امشب امید اول گلزنی بارسا برابر ویکتوریا پلژن است و این شانس را دارد تا بالاتر از کریم بنزما در رده‌بندی بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان قرار بگیرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

دمبله: واقعا خوشحال شدم امباپه به رئال نرفت

به گزارش اخبار اسپرت، عثمان دمبله از اینکه کیلیان امباپه به رئال پاسخ منفی داد و با پی اس جی تمدید کرد، بسیار خوشحال است و تصمیم او را به سود بارسلونا می داند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

آنچلوتی و گواردیولا یک قدم جلوتر از همه هستند

به گزارش اخبار اسپرت، از نظر الساندرو دل‌پیرو، اسطوره فوتبال ایتالیا، کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا بهترین مربیان حال حاضر دنیا هستند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

پاسخ رد به سوسیداد؛ مهاجم بارسا در راه یونایتد؟

به گزارش اخبار اسپرت، ممفیس دیپای خیلی زود پیشنهاد رئال سوسیداد را رد کرد پیشنهادی یک ساله و قرضی که ستاره هلندی تمایلی به قبول آن نداشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »

سرمربی یونایتد: باید در همه بازی ها همین‌طور عمل کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، پس از پیروزی 2-1 مقابل لیورپول، از اینکه تیمش از نظر ذهنی پیشرفت داشت، ابراز رضایت کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید »